PUBG

PUBG’den en çok para kazanmış 20 profesyonel oyuncu

En çok para kazanmış 20 oyuncu listemize PUBG ile devam ediyoruz. Ve hemen not düşelim, oyuncuların kazanmış oldukları para sadece ama sadece turnuvalardan elde ettikleri kazançlardır. Listedeki para miktarlarının oyuncuların aldıkları maaşlarla veya sponsorluk anlaşmalarıyla bir ilgisi yoktur. Bu kısa açıklamadan sonra, işte karşınızda PUBG’den en çok para kazanmış 20 profesyonel oyuncu listesi.

Geçtiğimiz günlerde, Fortnite, League of Legends, Call of Duty, CS:GO ve Apex Legends gibi oyunların her biri için, “en çok para kazanmış 20 oyuncu” listesi hazırlamıştık. Bugün de listeye PUBG ile devam ediyoruz. Oyundan en çok para kazanmış 20 profesyonel oyuncuyu sizler için listeledik.

2017 yılının Mart ayında piyasaya çıktığı andan itibaren espor sahnesinin büyük organizasyonlarının dikkatini çeken PUBG, geçtiğimiz iki yılda resmi ve resmi olmayan birçok turnuvanın ana oyunu oldu. Hâl böyle olunca, espor takımları da PUBG için takımlar kurmaya başladı.

Nihayetinde bu takımların katıldığı turnuvalarda dağıtılan para miktarları, bize hangi oyuncunun PUBG turnuvalarından en çok parayı kazandığının bilgisini veriyor.

Oyundan en çok parayı kazanmış oyuncu, listenin demir başı olan Çinli oyuncu lionkk. Listenin 2. ve 3. sırasında da yine Çinli oyuncular silentBT_ ve xiaohaixxxx var. Üç oyuncu da, ünlü Çin espor organizasyonu OMG‘nin (Oh My God) oyuncuları.

İşte PUBG’den çok para kazanmış 20 profesyonel oyuncu:

Görsel kaynağı: dexerto.com

PUBG ile ilgili gelişmeleri güncel bir şekilde takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

İlginizi çekebilecek diğer “20 oyuncu” listeleri:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir