Winter Survival: Soğuk Kışta Hayatta Kalma Mücadelesi

Winter Survival ile Soğuğun, Açlığın ve Tehlikenin Üstesinden Gelin Winter Survival, oyuncuları kışın zorlu şartlarında hayatta kalma mücadelesine davet eden.

Devamını Oku

Nightingale: Gizemli Fae Diyarlarında Hayatta Kalma ve Macera

Nightingale ile Gaslamp Fantezi Dünyasında Keşif, Zanaat ve Savaş Nightingale, oyuncuları Fae diyarlarının gizemli ve tehlikeli dünyasına davet eden bir.

Devamını Oku

Call of the Wild: The Angler – Açık Dünyada Balıkçılığın Sırrı

Call of the Wild: The Angler ile Açık Dünyada Eşsiz Balıkçılık Deneyimi Call of the Wild: The Angler, oyuncuları geniş.

Devamını Oku

Deadside: Açık Dünyada Hayatta Kalma ve Savaş

Deadside ile Açık Dünyada PVP/PVE Mücadelesi, Görevler ve Taktiksel Savaş Deadside oyuncuları açık bir dünyada hayatta kalma mücadelesine sokan, PVP/PVE odaklı.

Devamını Oku

Don’t Starve Together: Hayatta Kalma Mücadelesinde Birlikte Olun

Don’t Starve Together ile Zorlu Bir Dünyada Savaşın Don’t Starve Together, Klei Entertainment tarafından geliştirilen ve oyuncuları zorlu bir dünyada.

Devamını Oku

Enshrouded ile Sis İçindeki Diyarda Maceraya Atıl ve Şehrini İnşa Et

Enshrouded: Kayıp Krallığın Karanlık Dünyasında Hayatta Kal Enshrouded, oyuncuları Közdiyar’ın büyülü dünyasına davet eden, voksel tabanlı bir açık dünya hayatta.

Devamını Oku

ICARUS: Tehlikeli Bir Gezegenin Vahşi Doğasında Hayatta Kalma Mücadelesi

ICARUS ile Terraforming’in Yanlış Gittiği Dünyada Macera ve Hayatta Kalma ICARUS, RocketWerkz tarafından geliştirilen ve oyuncuları tehlikeli bir gezegenin vahşi.

Devamını Oku

My Time at Sandrock: Çöl Kasabasında Yeni Bir Başlangıç

My Time at Sandrock ile Sandrock Kasabasını Eski İhtişamına Kavuşturun My Time at Sandrock, My Time at Portia’nın devamı niteliğinde,.

Devamını Oku

Ranch Simulator: Ailenin Çiftliğini Yeniden İnşa Et

Ranch Simulator ile Kırsalda Hayatta Kalma, Çiftçilik ve İnşa Deneyimi Ranch Simulator, bağımsız yapımcı Toxic Dog tarafından geliştirilen ve Excalibur.

Devamını Oku

Raft: Açık Denizlerde Hayatta Kalma Mücadelesi

Raft ile Okyanusun Tehlikelerine Karşı Hayatta Kalma ve Keşif Macerası Raft, sizi ve arkadaşlarınızı devasa bir okyanus macerasına atıyor! Oyun,.

Devamını Oku