Mobil Oyunlar

Clash Of Clans 10. Seviye Belediye Binası Düzen Önerileri

Sevilerek oynanılan Clash of Clans oyununda köy düzenleri oldukça önemlidir. Belediye binanızı yükselttiğinizde seçtiğiniz köy düzenleri ganimet korumada ve kupa kasmada önemli rol oynamaktadır. Bu haberimizde 10. seviye belediye binası için en kullanışlı Köy Düzenlerini sizlerle paylaşacağız.

Köy Düzenlerinin Fotoğrafları ve Kopyalama Linkleri de Haberimizde Yer Almaktadır.

Düzen 1 :

10. seviye belediye binasına ait ilk düzenimiz bir ganimet koruma düzeni olarak karşınızda. Bu seviyedeki köylerde çoğunlukla Ejder ve Valkyrie-Golem saldırıları yapıldığı için bu düzen saldırılara anti olarak tasarlanmıştır. Klan savaşlarında veya liglerde de bu düzeni rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Düzen 1 Kopyalama Linki

Düzen 2 :

Rakiplerim benden 3 yıldız alamasın diyenler toplansın bu düzen tam size göre. Köyünüz ilk bakışta rakiplerinize oldukça kolay ve basit görünecek ama savunmaların oldukları yer oldukça taktiksel yerleştirilmiş durumda. Bu yüzden rakipleriniz ne olduğunu bile anlamadan yok olacaklar.

Düzen 2 Kopyalama Linki

Düzen 3 :

Kupa kasıp savaş bonuslarından faydalanmak gibi bir amacınız varsa bu kupa kasma düzeni tam size göre. Düzeni kendi köyünüzde uyguladıktan sonra cehennem kulelerini çokluya da alabilirsiniz.

Düzen 3 Kopyalama Linki

Düzen 4 :

Köyü fulleyip kahraman basma aşamasına geçtiyseniz eğer bu düzeni gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kara iksir deposunun en ortada ve korunaklı olması oraya ulaşılmasını imkansız hale getiriyor.

Düzen 4 Kopyalama Linki

Düzen 5 :

Tamamıyla Klan Savaşları ve Lig Savaşları için düzenlenmiş bu düzen 10. seviye belediye binası düzenleri içinde en güvenilir düzen olabilir.

Düzen 5 Kopyalama Linki

Düzen 6 :

Simetrik bir düzen isteyenler toplansın. Muhtemelen kupa kaybedeceğiniz ama ganimet koruyacağınız bu düzen de oyuncular tarafından oldukça tercih ediliyor.

Düzen 6 Kopyalama Linki

Düzen 7 :

Klan savaşları veya Lig Savaşları için tasarlanmış bu düzeni köyünüzü fulledikten sonra kullanmanız tavsiye edilir. Köyünüz full olmadan kullanırsanız rakipleriniz için kolay bir hedef olursunuz.

Düzen 7 Kopyalama Linki

Düzen 8 :

Yine bir Klan Savaşı veya Lig Savaşı düzenini sizlere sunuyoruz. Hava saldırılarına anti olarak tasarlanmış bu düzeni gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu düzenden %100 verim almak istiyorsanız hava savunmalarını yükseltebileceğiniz en yüksek seviyeye çıkarmanız gerekmekte.

Düzen 8 Kopyalama Linki

Düzen 9 :

Bu düzen size kesinlikle 3 yıldız yememe garantisi sunuyor. Düzeni kopyaladıktan sonra iksir depolarının ve altın depolarının yerlerini isterseniz değiştirebilirsiniz.

Düzen 9 Kopyalama Linki

Düzen 10 :

İlk bakışta göz korkutan bir düzen. Bu düzen ganimet koruyabilir ve kupa kasmada size yardımcı olabilir.

Düzen 10 Kopyalama Linki

Meta’nın Sunduğu Yapay Zeka ile Müzik Oluşturma Aracı: MusicGen

1 Comment

  • Eyüp 16 Ocak 2024

    Mobile Legends a AOT yani Attack on Titan anime serisi kostümleri gelecek. Çok heyecanlıyım benim gibi heyecanlı olanlar buradamı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir