The Finals 1.5.0 Güncelleme Notları Patch Notes

Ülkemizde yeterince dikkat çekmese de dünya çapında çıkışından beri iyi giden The Finals ilk güncellemelerini almaya başladı. Oyuncuların oyunun dengesizliğinden.

Devamını Oku

Rick And Morty | En İyi 10 Rick Sözü

10. “Kendimi Turşuya Dönüştürdüm Morty!” 3. Sezon 3. Bölüm: Pickle Rick Üçüncü sezon, Rick’in alışılmadık davranışlarıyla dolu ve bu, özellikle.

Devamını Oku

Ragna Crimson Yeni Açılışını ve Kapanışını Yayınladı: İzle

Ragna Crimson, son bölümüyle animenin ilk sezonunun ikinci yarısını resmen başlattı ve bu yeni kurla birlikte yeni bir dizi açılış.

Devamını Oku

Delicious in Dungeon 3. Bölüm Önizlemesi Yayınlandı

Delicious in Dungeon burada ve uzun zamandır beklenen anime henüz bir ritmi kaçırmadı. Birinci sınıf prömiyerinin ardından Delicious in Dungeon,.

Devamını Oku

Solo Leveling Kanlı Yeni Sahnede Attack on Titan’a Kanal Açıyor: İzleyin

Solo Leveling, hayranlarına Attack on Titan flashbackleri vererek en yeni bölümde kaç kişinin öldüğüyle ne kadar acımasız bir anime olacağıyla.

Devamını Oku

Solo Leveling Sanatçısı Destansı Açılışının Sahne Arkası Görüntülerini Yayınladı

Solo Leveling, anime uyarlaması için duyurulduğundan beri anime dünyasında merakla beklenen bir gelişmeydi. Bu ay Crunchyroll’a düşen seri, kahramanı Jinwoo.

Devamını Oku

Türkiye Uzay Ajansı | TUA Nedir? | Kaç Kişiden Oluşur?

Türkiye Uzay Ajansı Nedir? Türkiye Uzay Ajansı (TUA), Türkiye’nin uzay faaliyetlerini yönetmek ve koordine etmek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Ajans,.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Yaratıcısı Manganın 2024’te Biteceğini Açıkladı

“Son Jump Festa etkinliğinde, Jujutsu Kaisen’in yaratıcısı Gege Akutami, serinin muhtemelen 2024 yılı içerisinde sona yaklaşacağını açıkladı.” Jump Festa etkinliğinde.

Devamını Oku

Naruto | En Karanlık 10 Karakter

“Naruto” serisi, karmaşık motivasyonlara ve derin arka plan hikayelerine sahip kötü karakterlerle doludur. Bu karakterler, sadece güç peşinde koşan basit.

Devamını Oku

Bitcoin Halving İçin Geri Sayım | Nedir? | Neden Önemlidir?

Bitcoin Ağının Çalışma Prensibi Bitcoin halving’i kavramak için, öncelikle Bitcoin ağının işleyiş mekanizmasını anlamak gerekir. Bitcoin’in temelini oluşturan blockchain teknolojisi,.

Devamını Oku

Türk Astronot Alper Gezeravcı | Yapay Zeka Görselleri

Yapay zeka(Midjourney) ve ChatGPT’nin içerisinde kullanılan Dall-E kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor. Türkiye’nin ilk astronot adayı Alper Gezeravcı ve Türkiye’nin uzay.

Devamını Oku

Elinizin Altında | Anlık Bitcoin ve BTC/TRY Takibi!

Kripto para piyasalarında en güncel verileri takip etmenin önemi, bu hızla gelişen ve sürekli değişen sektörde her geçen gün daha.

Devamını Oku

Solo Leveling Yıldızı, Rolü İçin Öyle Sert Oyunculuk Yaptı ki Kan Kustu: Rapor

Solo Leveling nihayet burada ve dizi hayal kırıklığı yaratmıyor. Dizi, Güney Kore’nin bugüne kadar en çok satan web çizgi romanını.

Devamını Oku

Solo Leveling Yeni Açılış Temasını Paylaşıyor

Solo Leveling ilk bölümüyle öylesine büyük ilgi gördü ki, anime hayranları Jinwoo Sung’un yolculuğunun başlangıcını izlemeye çalışırken Crunchyroll’un sunucuları kısa.

Devamını Oku

Solo Leveling – Cha Hae Kimdir?

Anime hayranlarıSolo Leveling‘in 2024’te anime dünyası için bir hit olacağını her zaman biliyordu, ancak çoğu Jinwoo’nun acımasız hikayesinin ilk bölümüyle.

Devamını Oku

Solo Leveling Bölüm 2 İçin Yeni Önizleme Yayınladı

Solo Leveling avcıların, büyünün ve cinayetin olduğu bir dünyanın hikayesini anlatıyor. Anime hayranları serinin merakla beklendiğini bilse de, ilk bölümün.

Devamını Oku