Anime - Manga

Delicious in Dungeon 3. Bölüm Önizlemesi Yayınlandı

Delicious in Dungeon burada ve uzun zamandır beklenen anime henüz bir ritmi kaçırmadı. Birinci sınıf prömiyerinin ardından Delicious in Dungeon, her hafta mükemmel güncellemelerle Netflix‘i vurdu. Bu hafta, serinin üçüncü bölümünü fandoma bırakması planlanıyor ve Delicious in Dungeon, Laios’u ölümsüz bir tehditle karşı karşıya getirmeye hazır.

Yukarıda görebileceğiniz gibi, Delicious in Dungeon’ın üçüncü bölümünün ilk önizlemesi yayında. Tanıtım, zindanları keşfetmeye devam eden Laios’u partisiyle birlikte sahnenin ortasına yerleştiriyor. Görünüşe göre bu haftaki bölüm Laios’u bazı hayalet askerlerle karşı karşıya getirecek ve zırhlı canavarlar şefe parasının karşılığını verecek.

Delicious in Dungeon Hakkında

Sonuçta, önizleme Laios’un şövalyelere karşı kılıcını çektiğini gösteriyor, ancak en iyi hamleleri yeterli değil. Askerler daha fazlası için geri gelmeye devam ediyor ve şefimizi nasıl ilerleyeceği konusunda kararsız bırakıyor. Umarız takım arkadaşlarının Laios’u bu durumdan kurtarmanın bir yolu vardır çünkü kahramanımız boyundan büyük bir işe kalkışmış gibi görünüyor.

Netflix 2024 Anime Yayınlarını Özel Tanıtımla Tanıtıyor

Delicious in Dungeon’ı henüz izlemediyseniz, ilk sezonu devam eden yeni diziyi takip edebilirsiniz. Studio Trigger başlığı yalnızca Netflix’te yayınlanıyor.

Delicious in Dungeon | Netflix

Delicious in Dungeon hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, dizinin resmi özetini aşağıda okuyabilirler:

“Genç maceracı Laios ve beraberindekiler zindanın derinliklerinde bir ejderhanın saldırısına uğrayıp fena halde hırpalanınca, grup tüm parasını ve erzağını kaybeder… ve bir üyesini! Geri dönüp onu kurtarmak için can atıyorlar ama tek bir sorun var: Eğer yanlarında yiyecek ya da para olmadan yola çıkarlarsa, yolda açlıktan ölecekleri kesin! Ama Laios’un aklına parlak bir fikir gelir: “Canavarları yiyelim!” Sümüklüböcekler, fesleğenler ve hatta ejderhalar… Hiçbiri bu zindan gezgini gurmelerin iştahından muaf değil!”

Bu son Delicious in Dungeon tanıtımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!


Delicious in Dungeon

Zindanlar, ejderhalar ve leziz bir canavar yahnisi mi? Maceracılar, arkadaşlarını kurtarmak için lanetli bir krallığa dalıyor ve yolda önlerine çıkanı pişmiş tavuğa çeviriyor!

Başroldekiler:
Kentaro Kumagai, Sayaka Sembongi, Asuna Tomari

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir