Netflix Avatar Son Hava Bükücü Klibi Zuko’nun Cesur Kurtarışını Açıklıyor: İzleyin

Netflix Avatar Son Hava Bükücü Netflix Avatar: Son Hava Bükücü’nün bugünlerde tanıtılmaya pek ihtiyacı yok. Nickelodeon, on yıldan uzun bir.

Devamını Oku

Squid Game : Çocuk Oyunları ve Ölüm Kalım Savaşı

Squid Game: Hayatta Kalma Mücadelesi Selam millet! Bugün sizlere Netflix’in fenomen dizisi Squid Game’in 1. sezonunu inceleyeceğiz. Squid Game Nedir?.

Devamını Oku

Inuyasha İncelemesi: Feodal Japonya’da Bir Macera

Inuyasha Feodal Japonya’da Bir Macera Merhaba millet. Bugün sizlere Rumiko Takahashi’nin efsanevi mangası Inuyasha’dan uyarlanan animeden bahsedeceğim. Bu anime, 2000.

Devamını Oku

Netflix’te Şubat Ayında Yayınlanan Seçme 5 Anime Serisine Göz Atalım!

Sizler için Netflix’te yayınlanan 5 animeyi derledik. Cyberpunk: Edgerunners – Teknoloji ve vücut modifikasyonunun üst seviyelerde olduğu bir gelecek şehrinde.

Devamını Oku

Büyük İskender Kimdir? | Türk mü? | Askeri Deha

Büyük İskender, tarihin en ünlü ve en başarılı askeri komutanlarından biri olarak kabul edilir ve Makedonya’nın antik krallığının hükümdarıydı. M.Ö..

Devamını Oku

Türkiye’de En Çok Kullanılan Dijital Platform Hangisi?

Türkiye’de En Çok Kullanılan Dijital Platform Hangisi? Türkiye’de en çok kullanılan dijital platform hangisi belli oldu. 2023 Yılında Türkiye’nin En.

Devamını Oku

Casusluk ve Komedinin Muhteşem Karışımı: Archer

Archer animesi, FX’in yetişkinlere yönelik animasyon komedi ve casusluk türünde başarılı ve yaratıcı biridir. Karakterleri, hikayesi, müziği, animasyonu ve değeriyle.

Devamını Oku

Kübra Dizisi Ayrıntılı İncelemesi

Kübra, Çağatay Ulusoy’un başrolünde oynadığı, Afşin Kum’un romanından uyarlanan bir bilim kurgu dram dizisi. Dizide, Gökhan adlı bir gencin, telefonuna.

Devamını Oku

Netflix Aylık Ücreti 2024

Netflix Türkiye, 2024’te Abonelik Ücretlerine Yeni Bir Artış Yaptı 2024 yılında, Netflix Türkiye’nin abonelik ücretlerine yeni bir artış uygulandı. Bu.

Devamını Oku

Delicious in Dungeon 3. Bölüm Önizlemesi Yayınlandı

Delicious in Dungeon burada ve uzun zamandır beklenen anime henüz bir ritmi kaçırmadı. Birinci sınıf prömiyerinin ardından Delicious in Dungeon,.

Devamını Oku

Netflix 2024 Anime Yayınlarını Özel Tanıtımla Tanıtıyor

Netflix, 2024 için güçlü bir anime yılı vaat ediyor ve bu yıl geleceğini duyurduğu birçok projeyi özel bir tanıtımla tanıtıyor!.

Devamını Oku

Gambling School Manga Serisi Yayın Arası Alıyor | Kakegurui

Gambing School, bugün animenewsnetwork.com’da Joanna Cayanan tarafından yayınlanan habere göre yayın arasına giriyor. Gelecek yıl 10. yılını kutlayacak başarılı seri,.

Devamını Oku

Noel için İzlenebilecek En Popüler Filmler

Noel geldi ve bunun yayın hizmetlerinin fazla mesai yaptığı anlamına geldiğini biliyorsunuz. Dünyanın dört bir yanındaki aileler tatil için bir.

Devamını Oku

Netflix CEO’su Çığır Açan Başarısı için One Piece Övdü

Netflix eğlence dünyasının en büyük isimlerinden biri ve düzinelerce orijinal diziye sahip. Wednesday‘den Stranger Things‘e, Netflix’in hit dizi sıkıntısı yok..

Devamını Oku

One Piece Netflix Luffy’nin Şeytan Meyvesi Sahnelerinin Ardındaki Sırrı Açıklıyor

Netflix’in One Piece’i çok başarılı. Shonen serisini hayata geçirme konusunda büyük bir risk alan Luffy ve Hasır Şapkalı Korsanları’ndan sorumlu.

Devamını Oku

Netflix GTA Oyunu İstediği Bildirildi

Netflix Games 2021’de yayın hayatına başladığından beri, yayın şirketi abonelerin dikkatini çekmekte zorlandı. Şirketin kütüphanesinin büyük bir kısmı Stranger Things,.

Devamını Oku