Netflix Türkiye Abonelik Ücretleri Zamlandı!

Netflix Türkiye Abonelik Ücretleri Zamlandı! Netflix Türkiye’deki abonelik ücretlerine yüzde 25 oranında zam yaptı. 2024 yılının ikinci zammı ile gündeme gelen.

Devamını Oku

Netflix’te İzlenebilecek En İyi 5 Anime!

Netflix’te İzlenebilecek En İyi 5 Anime! Anime dünyası, neredeyse her türde unutulmaz hikayeler anlatarak izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Maceracı yapımlardan.

Devamını Oku

The Gentlemen Dizisi İncelemesi

The Gentlemen Dizisi İncelemesi Guy Ritchie’nin 2019 yapımı aynı adlı filminden uyarlanan The Gentlemen dizisi, 2023 yılında Netflix’te yayınlanmaya başladı..

Devamını Oku

Kuvvetli Bir Alkış Dizisi inceleme

Bir Aile Portresi: Tuhaf ve Tanıdık Dizinin merkezinde, her biri kendi tuhaf yönlerine sahip bir aile var. Varoluşsal sancılar çeken.

Devamını Oku

Red Notice İncelemesi: Netflix’in En Pahalı Filmi Beklentileri Karşılayabildi mi?

Red Notice İncelemesi: Netflix’in En Pahalı Filmi Beklentileri Karşılayabildi mi? Red Notice, Netflix’in en büyük bütçeli filmi olarak tanıtılan, Dwayne.

Devamını Oku

Bridgerton: 19. Yüzyılın Gossip Girl’i

Bridgerton: 19. Yüzyılın Gossip Girl’i Netflix’in son zamanlarda çıkardığı en popüler dizilerden biri olan Bridgerton, 19. yüzyıl İngiltere’sinde sosyetik hayatın.

Devamını Oku

Don’t Look Up: Gökyüzündeki Tehlike

Don’t Look Up, Netflix’in filmi, Dünya’ya çarpacak bir kuyruklu yıldızı haber vermek için uğraşan iki astronomun maceralarını anlatıyor. Film, hem.

Devamını Oku

Dahmer: Netflix’in En Sarsıcı Dizisi

Dahmer: Seri Katilin Kanlı Yolculuğu  Dizi, Dahmer’ın gençliğinden başlayarak, on yılı aşkın bir süre boyunca 17 genç erkeği nasıl öldürdüğünü,.

Devamını Oku

Bird Box: Gözleri Bağlı Bir Distopya

Gözlerinizi Kapamak Yeter mi?: Bird Box İncelemesi Bird Box, 2018 yılında Netflix’te yayınlanan bir kıyamet sonrası gerilim filmi. Film, Sandra.

Devamını Oku

Netflix Avatar Son Hava Bükücü Klibi Zuko’nun Cesur Kurtarışını Açıklıyor: İzleyin

Netflix Avatar Son Hava Bükücü Netflix Avatar: Son Hava Bükücü’nün bugünlerde tanıtılmaya pek ihtiyacı yok. Nickelodeon, on yıldan uzun bir.

Devamını Oku

Squid Game : Çocuk Oyunları ve Ölüm Kalım Savaşı

Squid Game: Hayatta Kalma Mücadelesi Selam millet! Bugün sizlere Netflix’in fenomen dizisi Squid Game’in 1. sezonunu inceleyeceğiz. Squid Game Nedir?.

Devamını Oku

Inuyasha İncelemesi: Feodal Japonya’da Bir Macera

Inuyasha Feodal Japonya’da Bir Macera Merhaba millet. Bugün sizlere Rumiko Takahashi’nin efsanevi mangası Inuyasha’dan uyarlanan animeden bahsedeceğim. Bu anime, 2000.

Devamını Oku

Netflix’te Şubat Ayında Yayınlanan Seçme 5 Anime Serisine Göz Atalım!

Sizler için Netflix’te yayınlanan 5 animeyi derledik. Cyberpunk: Edgerunners – Teknoloji ve vücut modifikasyonunun üst seviyelerde olduğu bir gelecek şehrinde.

Devamını Oku

Büyük İskender Kimdir? | Türk mü? | Askeri Deha

Büyük İskender, tarihin en ünlü ve en başarılı askeri komutanlarından biri olarak kabul edilir ve Makedonya’nın antik krallığının hükümdarıydı. M.Ö..

Devamını Oku

Türkiye’de En Çok Kullanılan Dijital Platform Hangisi?

Türkiye’de En Çok Kullanılan Dijital Platform Hangisi? Türkiye’de en çok kullanılan dijital platform hangisi belli oldu. 2023 Yılında Türkiye’nin En.

Devamını Oku

Casusluk ve Komedinin Muhteşem Karışımı: Archer

Archer animesi, FX’in yetişkinlere yönelik animasyon komedi ve casusluk türünde başarılı ve yaratıcı biridir. Karakterleri, hikayesi, müziği, animasyonu ve değeriyle.

Devamını Oku