Call of Duty Fiyatları Neden 10 Kat Arttı? Türkiye Piyasasına Etkileri

Yakın zamanda Xbox’ta da oynanabilir hale gelen Call of Duty son günlerde artan fiyatları ile konuşulmaya başlandı. Call of Duty.

Devamını Oku

MLG Twitch kanalı banlandı

Major League Gaming Twitch kanalı dün hackerler tarafından ele geçirildi. Yaklaşık 1 saat canlı yayında olan kanal Twitch tarafından banlandı.

Devamını Oku

Overwatch ve Diablo, Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak

Activision Blizzard firmasının oyunları Overwatch ve Diablo, TV dizisi haline getiriliyor. Firmanın TV ve film bölümü başkanı Nick van Dyk.

Devamını Oku

Activision ve YouTube 160 milyon dolara anlaştı

Oyun yapım şirketi Activision Blizzard, oyunlarının yayınları için medya devi Youtube ile 160 milyon dolara anlaştı.

Devamını Oku

Blizzard, Overwatch ve Diablo’ya animasyon serisi getirecek

Blizzard, 2020’de fenomen iki markasına yeni içerikler getirmeye devam edecek. Ünlü oyun geliştirici firma Overwatch ve Diablo’ya yeni animasyon serileri.

Devamını Oku

Activision Blizzard, içerikleri artık YouTube platformuna taşınıyor

Activision Blizzard ve Google, yayınları sadece YouTube’a özel hale getirecek bir anlaşma yaptı. Bu anlaşma; Hearthstone Esports, Call of Duty.

Devamını Oku

Overwatch Contenders 2019’da mücadele edenler ödüllerini hala alamadı!

Dot Esports’un haberine göre, Overwatch Contenders 2019 turnuvasında yarışan Kuzey Amerikalı oyunculara Blizzard tarafından yapılacak ödemeler aylarca gecikti, bazılarının ise.

Devamını Oku

Hearthstone’da Galakrond Shaman dominasyonu engellenemiyor

Dragon yılının 3. ve son genişleme paketi olan Descent of Dragons, 10 Aralık’ta oynanabilir olmuş ve o günden itibaren Galakrond.

Devamını Oku

Call of Duty League ve ödül havuzu duyuruldu

Activision Blizzard Call of Duty League ile ilgili resmi duyuruyu yaptı. Lig tam tarihin belli olmamasıyla beraber 2020 yılında açılış.

Devamını Oku

Hearthstone’da yeni etkinlik: Doom in the Tomb

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile Hearthstone’daki yeni etkinliğin ipuçlarını veren Blizzard, Doom in the Tomb adını verdiği uzun soluklu maceranın.

Devamını Oku

Hearthstone efsaneleri geri dönüyor !

Espor ve oyun dünyasının düşüşteki yıldızlarından olan Hearthstone için Blizzard, oyuna olan ilgiyi yeniden canlandırma planlarından olan ilk etkinliğini duyurdu:.

Devamını Oku

Riot, Epic Games ve Twitch Güçlerini Birleştirdi

Aralarında Riot Games, EA, Epic Games, Twitch gibi espor devlerinin de bulunduğu topluluk, Avrupa İnteraktif Yazılım Federasyonu (ISFE) adını verdikleri.

Devamını Oku

Call of Duty ligine katılım 25 milyon USD

Activision Blizzard, Call of Duty Ligi için bir takımın katılım bedelini 25 milyon dolar olarak belirledi. Blizzard, geçen hafta halihazırdaki.

Devamını Oku

Activision, e-Spor organizasyonu MLG’yi satın aldı

e-Sporun dev organizasyonlarından MLG, rekor fiyata Activision Blizzard tarafından satın alındı.

Devamını Oku

World of Warcraft 3 milyon üyesini kaybetti

2008 yılında birleşen Blizzard Entertainment ve Activision’ın çarşamba günü duyurduğu mali rapora göre Blizzard Entertainment’ın ünlü oyunu World of Warcraft.

Devamını Oku