Diablo 4 Erken Erişim Problemleri Yaşıyor

Diablo 4, şu anda bazı oyuncular için oynanamaz durumda. Bu beklenen oyun, hayranlarını heyecanlandırdı ve sonunda piyasaya sürüldü. Ancak, erken.

Devamını Oku

Diablo 4 Beta Erken Erişim KFC Tarafından Sunuluyor

Diablo 4 erken erişime hızlı bir giriş yapmak istiyorsanız, şaşırtıcı bir şekilde KFC size yardımcı olabilir. Arcade dolapları ve basit.

Devamını Oku

Blizzard Diablo 4 Açılış Sinematiği Görüntülerini Paylaştı

Blizzard, bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülmesinden önce Diablo 4 açılış sinematiği görüntürlerini yayınladı. Blizzard’ın nihayet oyunun açık beta tarihini açıklamasıyla.

Devamını Oku

Torchlight II, Epic Games Store’de ücretsiz olarak dağıtılıyor

Sevilen Diablovari aksiyon rol yapma oyunu Torchlight II, Epic Games Store’da bir hafta boyunca ücretsiz olarak dağıtılacak.

Devamını Oku

Oyun 101: Hack ‘n’ Slash Nedir?

Oyun dünyasında kullanılan bazı terimleri açıklayıp oyunların mekaniklerine, hikaye anlatımlarına ve iç dünyalarına değindiğimiz serimizin beşinci konuğu Hack ’n’ Slash olacak.

Devamını Oku

Overwatch ve Diablo, Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak

Activision Blizzard firmasının oyunları Overwatch ve Diablo, TV dizisi haline getiriliyor. Firmanın TV ve film bölümü başkanı Nick van Dyk.

Devamını Oku

Blizzard, Overwatch ve Diablo’ya animasyon serisi getirecek

Blizzard, 2020’de fenomen iki markasına yeni içerikler getirmeye devam edecek. Ünlü oyun geliştirici firma Overwatch ve Diablo’ya yeni animasyon serileri.

Devamını Oku