Team Empire, yeni transferi yüzünden Dota 2 Majors’a direkt katılamıyor

Valve’ın Dota 2 Major Championships ile ilgili yaptığı son açıklamaya göre yeni turnuvaya katılacak takımlar bugünden itibaren kadro değişikliği yapamayacak.

Devamını Oku

CDEC, ESL One New York 2015’in 3. davetlisi oldu

ESL One New York 2015’in üçüncü davetlisinin CDEC olduğu açıklandı.

Devamını Oku

Gaming Paradise’a katılacak takımlar belli oldu

6-13 Eylül tarihleri arasında Slovenya, Portoroz’da gerçekleşecek olan Gaming Paradise, e-Spor organizasyonları arasında en eğlenceli organizasyonlardan biri olmaya aday olarak.

Devamını Oku

s4, eski takımı Alliance’a geri döndü

The International 2013’den sonra eski ritmini bulmakta güçlük çeken Alliance şampiyon kadrosundan üç oyuncuyu tekrar bir araya getirdi.

Devamını Oku

Fnatic yeni kadrosunu duyurdu

The International 2015‘den hemen önce, haziran ayında Team Malaysia’yi bünyesine katan Fnatic, TI5’den sonra dağılan kadrosunu tamamladı.

Devamını Oku

MVP.Phoenix kadrosunu tamamladı

MVP’nin uluslararası takım menajeri Felix Jedelhauser Twitter’daki açıklamasıyla MVP.Phoenix’in kadrosunun tamamlandığını açıkladı.

Devamını Oku

Vega ve FireDota, Dota 2 Major Championships için kadrolarını açıkladı

Dota 2 Major Championships’e katılmak isteyen takımların kadrolarını netleştirip Valve’e bildirmesi için gereken süre gün geçtikçe daralıyor.

Devamını Oku

March ve QO, MVP.Phoenix ile yoluna devam edecek

Valve’ın Kasım ayında yapılacak ve türünün ilk örneği olacak Dota 2 Major Championship‘ın ilk turnuvasını açıklamasının ardından takımlar yavaş yavaş.

Devamını Oku

Dota 2 Avrupa Major için eleme takvimi açıklandı

Dota 2 için düzenlediği yılda tek büyük turnuva ile rekabetçi e-Spor ortamından nispeten uzak kalan Valve, geçtiğimiz Nisan ayında bu düzene.

Devamını Oku

Secret, TI5 hazırlıkları için Dotapit 3’den ayrıldı

Oldukça hareketli günlere tanıklık eden Dota 2 topluluğu, MOBA dünyasının en yüksek ödül havuzuna sahip olan The International 2015 turnuvasını.

Devamını Oku