ESL One Frankfurt 2016’nın tarihleri açıklandı

Dota 2’nin resmi Major turnuvaları haricinde az sayıdaki büyük turnuvadan biri olan ESL One Frankfurt 2016’nın 18-19 Haziran 2016 tarihlerinde.

Devamını Oku

Frankfurt Major 2015 Grup Aşaması 2. gün

Dota 2 sahnesinde bu yıl ilk defa düzenlenen Major turnuvalarının ilki olan Frankfurt Major’da 2. gün heyecanı tamamlandı.

Devamını Oku

Frankfurt Major 2015 Grup Aşaması 1. gün

Dota 2 sahnesinde Valve’in The International haricinde düzenlediği Major turnuvalarından ilki olan Frankfurt Major bugün başladı.

Devamını Oku

Dota 2 Frankfurt Major davetlileri açıklandı

Valve ilk defa karşılaştığımız bir şekilde ilk Dota 2 Majors davetlilerini açıkladı. 16 takımın katılacağı büyük turnuvada 8 takım direkt.

Devamını Oku

İlk Dota 2 Majors turnuvası Frankfurt’ta düzenlenecek

Dota 2 camiasının merakla beklediği Dota 2 Majors hakkındaki ayrıntılar yavaş yavaş açıklanmaya başladı.

Devamını Oku

Dota 2 Reborn çıktı

Uzun zamandır tartışılan ve hazır mı değil mi gibi sorulara tabi tutulan Dota 2 Reborn artık ana sunucuda karşımıza çıkıyor. 

Devamını Oku

ESL One New York 2015’de ilk iki bölgesel eleme sonuçlandı

3-4 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan ESL One New York 2015 ana etkinliği, Dota 2 Major Championships öncesi Dota 2 profesyonel.

Devamını Oku

Team Empire, yeni transferi yüzünden Dota 2 Majors’a direkt katılamıyor

Valve’ın Dota 2 Major Championships ile ilgili yaptığı son açıklamaya göre yeni turnuvaya katılacak takımlar bugünden itibaren kadro değişikliği yapamayacak.

Devamını Oku

Cloud9, Team Dark Horse’u bünyesine katacak

Team Secret’ın eski koçu Facebook’da yaptığı açıklamada Team Dark Horse’un Cloud 9 organizasyonuna dahil olacağını duyurdu.

Devamını Oku

ESL One New York 2015’in ilk davetlisi Team Secret oldu

e-Spor dünyasının önde gelen organizasyonlarından biri olan ESL, ESL One New York Dota 2 turnuvasının ilk davetlisinin Team Secret olduğunu.

Devamını Oku

Fnatic yeni kadrosunu duyurdu

The International 2015‘den hemen önce, haziran ayında Team Malaysia’yi bünyesine katan Fnatic, TI5’den sonra dağılan kadrosunu tamamladı.

Devamını Oku

LGD, EHOME’dan ddc’yi kadrosuna ekledi

The International 2015‘de gösterdiği etkili performansın ardından LGD, kadrosundaki değişikliklerle Dota 2 camiasını şaşırttı.

Devamını Oku

rOtK EHOME’dan ayrılarak LGD’ye transfer oldu

The International 2015‘de üçüncü sırada yer alarak 2,205,338 doları evine götüren LGD, Twitter hesabında rOtK’i kadrosuna eklediğini duyurdu.

Devamını Oku