DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Finali oynandı

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major son gününde, önce Lower Bracket yari finali sonrasında ise turnuva finali oynandı.

Devamını Oku

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off 5. gün sonuçları

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off maçlarında artık son dönemeçe girildi. Dota 2’nin yüksek seviyesindeki takımlara yaraşır maçlar oynandı.

Devamını Oku

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off 4.gün sonuçları

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off maçları bugün de tam gaz devam etti. Dota 2’nin yüksek seviyesindeki takımlara yaraşır.

Devamını Oku

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major, Play-off 3. gün sonuçları

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off heyecanı 3. günündeki maçlar ile devam etti. Dota 2 severlerin sonunu kestiremediği, birbirinden.

Devamını Oku

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off sonuçları

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Tüm Dota 2 severleri memnun edecek maçlar oynandı.

Devamını Oku

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Grup Aşaması tamamlandı

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Grup Aşaması, 2. gününde de nefes kesen maçlara sahne oldu. Bugün oynanan maçlarla hangi.

Devamını Oku

i-League 3’ün şampiyonu LGD Gaming oldu

LGD Gaming, i-League turnuvasının finallerinde Çin’in başarılı takımlarından Vici Gaming ile karşılaştığı final mücadelesinde rakibine göz açtırmadı.

Devamını Oku

ViCi Gaming’in yeni Carry oyuncusu belli oldu

Birkaç gündür dedikodusu dönen haberler sonunda doğrulandı ve TI4 şampiyonu olan NewBee takımınında Carry/Sırtlayıcı rolünü üstlenmiş olan Chen “Hao” Zhihao.

Devamını Oku

Black^ ile Vici Gaming yollarını ayırdı

Reddit’in Dota 2 alt forumunda sorulan sorulara cevap veren Darly “iceiceice” Koh, Alman asıllı olan ve Vici Gaming takımındaki tek.

Devamını Oku