Kötü sonuçlar alan Winstrike Team, Dota 2 kadrosunu dağıttı

CIS bölgesinde birçok takım yedek oyuncularla kadrosunu genişletirken kötü sonuçlar sonucu Winstrike Team kadrosunu dağıttı.

Devamını Oku

EPICENTER Major duyuruldu

8-10 Mayıs 2020 tarihlerinde oynanacak EPICENTER, Epic Esports Events organizatörlüğünde Moskova’da CSKA Arena’da oynanacak.

Devamını Oku

Singapur TI10 öncesi son Major’e ev sahipliği yapacak

ONE Esports Dota 2 World Pro Invitational’a ev sahipliği yapan Singapur, Dota 2 Pro Circuit Major’larından birine de ev sahipliği.

Devamını Oku

Dota Summit 11, DPC’nin ilk etkinliği olacak

  2019-2020 sezonunda Dota Pro Circuit’in ilk etkinliği Dota Summit 11 olacak. Etkinlikte eni ödül sistemi ile toplamda 300.000 USD.

Devamını Oku

Pyw Vici Gaming’e transfer oldu

Vici Gaming, geçtiğimiz günlerde kaptan Fade’in takımdan ayrılmasıyla oluşan boşluğu Pyw ile doldurdu. Böylelikle takım kadrosunu tamamlamış oldu.

Devamını Oku

Fata ve 33, DPC öncesi yeni bir takım kurdular

Dota Pro Circuit öncesi kendi takımlarını kuranlar arasına Fata ve 33’de katıldı. Ekip free agent ve başarılı oyunculardan oluşan bir.

Devamını Oku

Geek Fam üç farklı oyuncuyla kadrosunu yeniledi

Malezyalı organizasyon Geek Fam, takıma üç yeni oyuncu ekleyerek uluslararası bir takım oldu. Böylelikle takımda hiç Malezyalı oyuncu kalmadı.

Devamını Oku

Invictus Gaming Kaka ile anlaşarak kadrosunu tamamladı

Başarılı bir espor organizasyonu olan Invictus Gaming,Kaka ile birlikte bu sene Dota 2 için de iddialı bir takım oluşturmak istiyor..

Devamını Oku