Steam Gizlilik Festivali İndirimleri!

Son zamanlarda Steam indirimler yağdırmaya devam ediyor. Birbirinden eğlenceli aksiyon dolu indirimli oyunları sizler için derledik. Bu fırsat kaçmaz! Tom.

Devamını Oku

Epic Games 2023 Yaz İndirimi!

Geçtiğimiz günlerde Steam yaz indirimleri bitti ve sıra Epic Games’te. Birbirinden eğlenceli oyunlar siz oyuncular için tekrardan indirimde kaçırmayın! Dead.

Devamını Oku

Steam Yaz İndirimleri Devam Ediyor!

Yazın kavurucu sıcaklarında sizleri serinletecek indirim haberini sizlere sunuyoruz. Steam, yaz ayına özel birbirinden güzel indirim ile karşınızda. Bu fırsatları.

Devamını Oku

İlginizi Çekebilecek Basit 10 Midjourney Prompt’u

Teknoloji dünyası her geçen gün hızla ilerlerken, birçok uygulama kendisini geliştirmeye devam ediyor. Yeni versiyonu 5.2’yi tanıtan Midjourney ile sizler.

Devamını Oku

Far Cry 6 Büyük Bir İndirimle Karşımızda!

İndirimlerini genelde Steam üzerinden değil de başka platformlardan yayımlayan Ubisoft verdiği karardan dönerek oyuncuların karşısına büyük bir indirimle çıktı. Normalde.

Devamını Oku

2022 Epic Games Yılbaşı Tatili İndirimleri

2022 yılının bitmesine yakın Epic Games, oyuncuları için güzel haberlerle geldi. Epic Games Yılbaşı İndirimleri 15 Aralık itibariyle başladı. Şirketten.

Devamını Oku

Watch Dogs 2 alamayanların halen bir şansı var

Sunucu sorunları nedeniyle, Ubisoft Forward etkinliği boyunca bedava olan Watch Dogs 2 dağıtımından faydalanamayanlar yine de oyuna sahip olabilecek.

Devamını Oku

Far Cry 6, 18 Şubat 2021 tarihinde çıkış yapacak

Ubisoft’un Ubisoft Forward etkinliğinde duyurduğuna göre Far Cry serisinin son oyunu Far Cry 6, 18 Şubat 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Devamını Oku