Harry Potter Kitapları: En Kötüden En İyiye Detaylı Bir Sıralama

J.K. Rowling’in yarattığı Harry Potter serisi, sadece çocuk edebiyatının değil, tüm edebiyat dünyasının en önemli serilerinden biri haline geldi. Hogwarts’a.

Devamını Oku

Harry Potter Serisindeki 7 Hortkuluk: Yok Edilme Güçlüklerine Göre Sıralanışı

Harry Potter serisinde, büyücülük dünyasının en güçlü ve tehlikeli nesneleri arasında Hortkuluklar öne çıkar. Bu karanlık nesneler, bir kişinin ruhunu.

Devamını Oku

PlayStation Store Ocak Ayı İndirimleri

“Oyun severler için heyecan verici bir dönem başlıyor: PlayStation Store, Ocak ayına özel indirimlerle dolu bir kampanya başlattı. Bu indirimler,.

Devamını Oku

Hogwarts Legacy geliştiricisi DLC hakkında konuştu

Hogwarts Legacy arkasındaki şirket olan Avalanche Software, bir sonraki Harry Potter oyunu için olası DLC hakkında konuştu. Birçok Harry Potter.

Devamını Oku

Hogwarts Legacy içerisinde Quidditch var mı?

Oyunda savaş, keşif ve bulmaca çözme gibi kapsamlı içerikler yer almaktadır. Hogwarts Legacy içerisinde Quidditch, Harry Potter kitaplarındaki popüler bir.

Devamını Oku

Hogwarts Legacy Tüm Büyüler Listesi

Hogwarts Legacy oyununda sadece Hogwarts’ın mistik ortamını keşfetmeye ve derslere gitmeye odaklanmayacaksınız. Aynı zamanda, oyunda çeşitli yaratıklar ve düşmanlarla da.

Devamını Oku

Hogwarts Legacy erken erişim nasıl olacak?

Mugglelar ve Büyücüler, sizler için büyük bir haberimiz var! Hogwarts Legacy, Harry Potter dünyasının en popüler okullarından biri olan Hogwarts’ın.

Devamını Oku

Harry Potter temalı online oyun geliyor

Bio-hazard Entertainment’ın giriştiği proje ile Harry Potter temalı bir mmo oyunu yapılması planlanıyor.

Devamını Oku