HyperX, New Haven Üniversitesi ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Amerika’nın en köklü üniversitelerinden birisi olan New Haven, dünyanın en büyükleriyle çalışan HyperX ile partnerlik anlaşması imzaladı.

Devamını Oku

Uconnect Esports, 2020’ye dört büyük sponsor ile girdi

Sponsorluk ve danışmanlık şirketi Uconnect Esports, 2020 için Twitch Student, HyperX, Cooler Master ve DreamHack ile ortaklık kurdu.

Devamını Oku

Natus Vincere yeni sponsorluklarını duyurdu

Ukraynalı espor organizasyonu Natus Vincere, bahis şirketi 1xBet ve oyun ekipmanları firması LogitechG ile sponsorluk anlaşmasına varıldığını açıkladı. Bu anlaşma,.

Devamını Oku

HyperX, Red Bull’a sponsor oldu

Oyuncu ekipmanı firması HyperX, espor organizasyonları düzenleyen enerji içeceği markası Red Bull’a sponsor oldu.

Devamını Oku

Complexity Gaming, ABD Ordusu ile partnerlik anlaşması imzaladı

Complexity Gaming, bugün yaptığı duyuru ile birlikte, espor girişimlerini desteklemek amacıyla ABD Ordusu ile partnerlik anlaşması imzaladığını duyurdu. Yapılan anlaşmayla.

Devamını Oku

HyperX 400.000$’lık FACEIT PUBG turnuvasına sponsor oldu

Oyuncu ekipmanları ve ram üreticisi ünlü marka HyperX, FACEIT’in düzenlediği 400.000$’lık PUBG turnuvasına sponsor oldu. HyperX uzun süredir esporun birçok.

Devamını Oku

ECS ‘e HyperX’ten sponsorluk desteği

HyperX, Esports Championship Series (ECS) ile Sezon 7 ve 8 için sponsorluk anlaşması imzaladı. 2015 yılında çıkan Cloud II ile.

Devamını Oku

DotA 2’de Rusya ve Ukrayna ile karşılaşacağız

HyperX’’in, Türkiye, Rusya ve Ukrayna’daki oyuncuları karşı karşıya getirecek 12.500 dolar ödüllü Trilogy Tour Dota 2 turnuvası başlıyor.

Devamını Oku