Hollow Knight: Unutulmuş Krallığın Karanlık Macerasına Adım At

Hollow Knight ile Bükülen Mağaralar ve Eski Şehirlerdeki Maceranıza Başlayın Hollow Knight, Team Cherry tarafından geliştirilen ve oyuncuları Hallownest’in karanlık.

Devamını Oku

My Time at Sandrock: Çöl Kasabasında Yeni Bir Başlangıç

My Time at Sandrock ile Sandrock Kasabasını Eski İhtişamına Kavuşturun My Time at Sandrock, My Time at Portia’nın devamı niteliğinde,.

Devamını Oku

My Time at Portia: Büyüleyici Bir Kasabada Yeni Bir Başlangıç

My Time at Portia ile Atölyenizi Yenileyin, Topluluğa Katılın ve Maceralara Atılın My Time at Portia: Portia’nın Büyüleyici Dünyasında Yeni.

Devamını Oku

Super Meat Boy: Platform Oyunlarının Zirvesinde Bir Macera

Super Meat Boy ile Becerilerinizi Sınayın: Zorlu Seviyeler ve Unutulmaz Karakterler Super Meat Boy (SMB), Team Meat tarafından geliştirilen ve.

Devamını Oku

The Wandering Village: Gezgin Yaratık Onbu’nun Sırtında Bir Yaşam Kurma Mücadelesi

The Wandering Village: Gezgin Yaratık Üzerinde Bir Köy İnşa Etmek The Wandering Village, Stray Fawn Studio tarafından geliştirilen ve Stray.

Devamını Oku

Wizard of Legend: Büyücülük Sanatında Dinamik Bir Macera

Büyücülerin Arenasında Sıra Dışı Bir Mücadeleye Hazır Olun: Wizard of Legend Wizard of Legend: Oyunun Tanıtımı ve Genel Özellikleri Wizard.

Devamını Oku

Zamanı Düğümlere Ayıran ‘Eternal Threads’ Şimdi Epic Games’de Ücretsiz!

Epic Games, oyunculara zamanın dokusunu keşfetme fırsatı sunuyor: ‘Eternal Threads’ şimdi mağazada ücretsiz! Bu derinlemesine hikaye anlatımına sahip bulmaca-macera oyunu,.

Devamını Oku