Kiev Major’da şampiyonun adı OG

Beş gün süren ve daha ilk gününden beklenmedik gelişmelere sahne olan Kiev Major’ın galibi, rakibi Virtus.pro’yu mağlup eden OG oldu.

Devamını Oku

Kiev Major’da grup aşaması tamamlandı

Daha ilk gününden sürprizlere sahne olan Kiev Major’ın grup aşaması tamamlandı. İlk playoff karşılaşmaları sonucunda turnuvada geriye 14 takım kaldı.

Devamını Oku

Kiev Major’ın grup aşaması büyük sürprizlerle başladı

Geçtiğimiz gün itibariyle başlayan ve 3 milyon dolar gibi oldukça yüksek bir ödül havuzuna sahip olan Kiev Major’ın grup aşamaları.

Devamını Oku

Eski Ad Finem kadrosu, mousesports’a transfer oldu

Bir süredir Dota 2 sahnesinden uzak kalan mousesports, Boston Major’da ikinci olduktan sonra Ad Finem’den ayrılan Yunan kadroyu bünyesine kattı.

Devamını Oku

Kiev Major elemeleri tamamlandı

Üç gün kadar süren eleme karşılaşmalarından sonra, Kiev Major’a davet yoluyla katılacak olan takımlar dışında turnuvada mücadele verecek diğer sekiz takım da belli.

Devamını Oku

Ad Finem, Dota 2 kadrosuyla yollarını ayırdı

Yunanistan merkezli Ad Finem’in Dota 2 kadrosu, takımın Kiev Major daveti almasından kısa bir süre sonra organizasyondan ayrıldı.

Devamını Oku

Kiev Major açık elemelerinde bölgesel kısıtlama olacak

Boston Major açık elemelerinde yaşanan bölgesel eleme sorununun önüne geçmek için Kiev Major açık elemelerine bölgesel kısıtlama getirilecek.

Devamını Oku

SyndereN, Era ve qojqva Escape ile yollarını ayırdı

Escape Gaming’in sahibi Zak “ZeroEmpires” Robinson tarafından yapılan açıklamaya göre takım SyndereN, Era ve qojqva ile yollarını ayırdı.

Devamını Oku

Dota 2’nin bir sonraki büyük turnuvası Kiev Major olacak

Dota 2’nin bir sonraki major turnuvası 20-23 Nisan 2017 tarihleri arasında Kiev’de oynanacak ve böylece Valve, ilk kez bir major turnuvasını.

Devamını Oku