ANNO: Mutationem: Cyberpunk Dünyasına Yolculuk

ANNO: Mutationem ile Neon Şehirlerinde Macera ve Aksiyon ANNO: Mutationem bizi neon ışıklarla aydınlanan, karmaşık ve tehlikeli bir cyberpunk dünyasına.

Devamını Oku

Jusant ile Tırmanışın Zorluğu ve Huzuru Bir Arada

Jusant: Yükseğe Tırmanış Jusant, oyuncuları yüksek bir kulenin tepesine çıkmaya davet eden bir tırmanış oyunu. Oyun, tırmanış, macera ve bulmacayı.

Devamını Oku

Enshrouded ile Sis İçindeki Diyarda Maceraya Atıl ve Şehrini İnşa Et

Enshrouded: Kayıp Krallığın Karanlık Dünyasında Hayatta Kal Enshrouded, oyuncuları Közdiyar’ın büyülü dünyasına davet eden, voksel tabanlı bir açık dünya hayatta.

Devamını Oku

Hollow Knight: Unutulmuş Krallığın Karanlık Macerasına Adım At

Hollow Knight ile Bükülen Mağaralar ve Eski Şehirlerdeki Maceranıza Başlayın Hollow Knight, Team Cherry tarafından geliştirilen ve oyuncuları Hallownest’in karanlık.

Devamını Oku

LIMBO: Kız Kardeşini Arayan Çocuğun Karanlık Yolculuğu

LIMBO: Hayatla Ölüm Arasında Bir Keşif Macerası LIMBO, bağımsız oyun yapımcısı PlayDead tarafından geliştirilen ve oyuncuları hayatla ölüm arasında sıkışmış.

Devamını Oku

My Time at Sandrock: Çöl Kasabasında Yeni Bir Başlangıç

My Time at Sandrock ile Sandrock Kasabasını Eski İhtişamına Kavuşturun My Time at Sandrock, My Time at Portia’nın devamı niteliğinde,.

Devamını Oku

My Time at Portia: Büyüleyici Bir Kasabada Yeni Bir Başlangıç

My Time at Portia ile Atölyenizi Yenileyin, Topluluğa Katılın ve Maceralara Atılın My Time at Portia: Portia’nın Büyüleyici Dünyasında Yeni.

Devamını Oku

Raft: Açık Denizlerde Hayatta Kalma Mücadelesi

Raft ile Okyanusun Tehlikelerine Karşı Hayatta Kalma ve Keşif Macerası Raft, sizi ve arkadaşlarınızı devasa bir okyanus macerasına atıyor! Oyun,.

Devamını Oku

SKYHILL: Mutantlarla Dolu Bir Otelde Hayatta Kalma Mücadelesi

SKYHILL ile Kıyamet Sonrası Dünyada Bir Otelin Derinliklerine Yolculuk SKYHILL, 3. Dünya Savaşı’nın ardından mutantların istila ettiği dünyada geçen, bağımsız.

Devamını Oku

Chrno Crusade : Gotik Bir Animasyon Başyapıtı

Chrono Crusade Chrono Crusade, 2003 yılında yayınlanan ve fantastik, aksiyon ve drama türlerini harmanlayan bir anime serisidir. Hikaye, 1920’lerin Amerika’sında.

Devamını Oku

90’lar Ruhunu Yakalayın: The Big Con ile Zamanda Yolculuk

Eğlence Dolu Suç Macerası: The Big Con Ücretsiz Oluyor! The Big Con, Mighty Yell tarafından geliştirilen ve Skybound Games tarafından.

Devamını Oku

Renklerin Armonisi: Hue ile Sanatsal Bir Maceraya Çıkın!

Oyun dünyasında sıkça karşımıza çıkan renkli ve eğlenceli oyunlar, oyunculara unutulmaz deneyimler yaşatıyor. Bu oyunlardan biri olan “Hue”, renklerin büyülü.

Devamını Oku

Kahramanların Seçimi: Birlikte Rekabetin Ötesinde

Yüzyıllardır süren çekişmeler ve savaşlar, League of Legends dünyasının farklı bölgelerini belirli bir kimlikle şekillendirdi. Ancak bir gün, Summonerlar ve.

Devamını Oku