Minecraft Hileler ve Komutları Nasıl Kullanılır?

Minecraft hileleri ve komutları, dünyanızın özelliklerini değiştirmek ve günün saatini değiştirmek, teçhizatı büyülemek veya etrafta ışınlanmak gibi işleri kolaylaştırmak için.

Devamını Oku

Minecraft Legends Çıkış Tarihi Belli Oldu

Mojang ve Xbox Bethesda Developer Direct, Minecraft Legends hakkında bir dizi yeni bilgi paylaştı. En şaşırtıcı bilgi oyunun 18 Nisan.

Devamını Oku

Minecraft: Windows 10 Edition duyuruldu

Microsoft, hafta sonu Minecon’da, Minecraft’ın yeni bir versiyonu olan Windows 10 Edition’ı duyurdu. Yenilenmiş oyun, ilk etapta Minecraft’ın her özelliğine sahip.

Devamını Oku

Minecraft satışları 20 milyonu geçti

Tüm zamanların gelmiş geçmiş en popüler oyunlarından biri olmayı başaran Minecraft’ın satışları durmak bilmiyor. Geçen sene Microsoft tarafından 2.5 milyar dolara.

Devamını Oku

Minecraft adeta Microsoft’a para basıyor

Microsoft geçen sene Minecraft’ın yapımcısı Mojang’i çoğu kişiye göre tek oyunu olan bir firma için absürd bir fiyata, 2.5 milyar.

Devamını Oku

Minecraft kullanıcı adı değiştirme detayları açıklandı

Kısa süre önce oyunun yapımcılarından biri tarafından duyurulan kullanıcı adı değiştirme özelliğinin tarihi ve nasıl işlediğine dair detaylar duyuruldu.

Devamını Oku

Minecraft’ı aynı anda 1 milyona yakın kişi oynuyor

Oyuncu istatistiklerine ulaşan Mojang’in elindeki sayılardan görüldüğü üzere anlık 1 milyon oyuncuya ulaşan Minecraft’ın popülerliği şaşırtıyor. Ve bu sayı tüm.

Devamını Oku