PlayStation Essentials’a Mart Ayında Gelecek Oyunlar

Mart ayı boyunca PlayStation Essentials’a gelecek üç heyecan verici oyun duyuruldu! Bu oyunlar arasında Battlefield 2042, Minecraft Dungeons ve Code.

Devamını Oku

Sony CES 2022’de 30 Milyondan Fazla PS5 Sattığını Açıkladı

Sony CES 2023 tanıtımında yapılan açıklamada, 2022 yılının Aralık ayının PS5 satışları için şimdiye kadarki en iyi ay olduğunu duyuruldu..

Devamını Oku

PlayStation Plus, 4.900TL Değerinde Oyun Dağıtıyor!

PlayStation Plus yılın son günlerinde aboneleri için güzel bir fırsat hazırladığını söyleyebiliriz. Oyuncuların genelde çevrimiçi modlara ve özel içerikleri kullanmasını.

Devamını Oku

PlayStation 5 fiyatları belli oldu

Bu akşam yapılan Sony etkinliğinde herkesin merak ettiği PlayStation 5 fiyatları açıklandı! Konsolun Türkiye’deki çıkış tarihi ise 19 Kasım 2020.

Devamını Oku

Halo Infinite, çok oyunculu modunu ücretsiz yapacak

Xbox Series X’in çıkış oyunlarından olması planlanan Halo Infinite her ne kadar ücretli bir yapın olsa da çok oyunculu modu.

Devamını Oku

PS4 oyunlarının çoğu PS5 üzerinden oynanabilecek

PlayStation 5’in YouTube üzerinden gerçekleştirilen ve Mark Cerny tarafından sunulan gösteriminde, yeni nesil oyun konsolu hakkındaki çoğu soru yanıtlandı. Açıklanana.

Devamını Oku

Apex Legends, en çok indirilen ücretsiz oyun oldu

Sony tarafından yapılan açıklamada Apex Legends, PlayStation üzerinde geçen yıl boyunca en çok indirilen ücretsiz oyun oldu.

Devamını Oku

Sony, PS5 logosunu ve konsolda bulunacak bazı özellikleri duyurdu!

2020 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi beklenen PlayStation 5 detayları, çıkış tarihi yaklaştıkça artıyor. Dün ABD’nin Las Vegas şehrinde başlayan.

Devamını Oku