Oyun Dünyasının Gizli Hazineleri: Video Oyunlarında Bulunan En Akılda Kalıcı Gizli Mesajlar ve Paskalya Yumurtaları

Video oyunları, eğlencenin ötesinde, oyunculara sıradışı hikayeler ve sürprizler sunan bir sanat formudur. Bu haberimizde, video oyunlarının gizli köşelerinde saklanan.

Devamını Oku

Oyun Dünyasında Büyülü Yolculuk: Mimari Şölen Yaratan Oyunlar

Mimari, oyun dünyasının yaratıcılığını ve etkileyiciliğini artıran önemli bir unsurdur. Oyun geliştiricileri, oyuncuların sadece hikayeye değil, aynı zamanda çevreye de.

Devamını Oku

Epic Games 2023 Yaz İndirimi!

Geçtiğimiz günlerde Steam yaz indirimleri bitti ve sıra Epic Games’te. Birbirinden eğlenceli oyunlar siz oyuncular için tekrardan indirimde kaçırmayın! Dead.

Devamını Oku

ChatGPT Gözünden Üniversite Yolcusu Oyun Karakterleri

ChatGPT Gözünden Üniversite Yolcusu Oyun Karakterleri   Geçtiğimiz saatlerde üniversite sınav sonuçları açıklandı. Hayallerine ulaşanlar, hayallerinden bir miktar uzakta kalanlar.

Devamını Oku

Oyunların Haritaları Ne Kadar Büyüklükte?

Oyuncular genelde oyunları oynarken grafik, mekanik ve sürdürülebilirliğine bakıyor. Bazı oyuncular oyunların haritaları “acaba ne kadar büyüklükte” diye sormamış olabilir..

Devamını Oku

Kar Temalı 5 Oyunu Sizler İçin Derledik!

Ocak ayının sonuna geldiğimiz bugünlerde hala kar ile tanışamadık. Biz de çok özlediğimiz karı oyunlar ile ayağımıza getirdik. Bu soğuk.

Devamını Oku

Steam, Rockstar Games Oyunlarında Büyük İndirimler Yaptı!

Yaptığı indirimler ile oyun tutkunlarında heyecan yaratan Steam bir müjde daha yayınladı. Platformdaki birçok Rockstar Games oyunun da indirime gidildi..

Devamını Oku

2022 Epic Games Yılbaşı Tatili İndirimleri

2022 yılının bitmesine yakın Epic Games, oyuncuları için güzel haberlerle geldi. Epic Games Yılbaşı İndirimleri 15 Aralık itibariyle başladı. Şirketten.

Devamını Oku

Red Dead Redemption 2’nin Türkçe çevirisi iptal edildi

Rockstar Games’in ses getiren oyunu Red Dead Redemption 2’nin Anonymus Çeviri tarafından yapılan Türkçe çevirisi bir anda iptal edildi.

Devamını Oku