Avatar Aang ve Korra evreninden 3 karakter Smite’a geliyor

Mitoloji ve tarihten birçok karakter barındıran Smite’a şimdi de tüm dünyada çok sevilen Avatar evreninden Aang, Zuko ve Korra da.

Devamını Oku

Eski NFL yıldızı Ahman Green, espor koçu oldu

4 kez NFL Pro Bowl’da oynadığı pozisyonun en iyi oyuncusu seçilen ve takımı Green Bay Packers’ın efsaneleri arasında olan Ahman.

Devamını Oku

2016’nın ilk milyon dolarlık turnuvası Smite’tan

2016’nın milyon dolarlık ödül havuzuna sahip ilk e-Spor turnuvası, Smite Dünya Şampiyonası oldu.

Devamını Oku

Smite, Steam’e geldi

Son dönemde hızlı yükselişini sürdüren ve büyük e-Spor oyunlarını bir adım geriden takip eden Smite, çok önemli bir hamle ile.

Devamını Oku

MLG, Xbox One platformunda Smite turnuvası düzenleyecek

MOBA oyunları arasında devlerden sonra kendine yer edinmeye çalışan Smite gün geçtikçe daha popüler hale gelerek oyuncu kitlesini artırıyor.

Devamını Oku

Smite Dünya Şampiyonası’nın ödül havuzu 1 milyon dolara sabitlendi

MOBA dünyasının önemli elementlerinden biri olan Smite’ın yapımcısı Hi-Rez Stüdyoları, bu yıl düzenlenecek olan Smite Dünya Şampiyonası’nın ödül havuzunun 1 milyon.

Devamını Oku

Smite, Nepal’e yardım amaçlı kozmetik ürün çıkardı

Nepal’de gerçekleşen depremlerin ardından zor günler geçiren Nepal için bütün dünyada yardım amaçlı düzenlenen birçok sayıda seferberlik yapılıyor.

Devamını Oku

İlk kez bir konsola MOBA geliyor

Yakınlarda en büyük turnuvasını gerçekleştiren MOBA oyunu Smite karşımıza yepyeni bir haberle çıkıyor. Konsol oyunlarında eşine benzerine rastlanmamış bir olaya imza.

Devamını Oku

Smite Dünya Şampiyonası bugün başladı

Smite Dünya Şampiyoanası bugün başladı. Oyun, eSpor dünyasında çok yeni ama şimdiye kadar katettiği yol gerçekten kayda değer.

Devamını Oku

Smite’ın ödül havuzu LoL’ü geçti

MOBA oyunu olarak bilinen ama ülkemizde fazla oyuncu kitlesine sahip olmayan Smite, Dünya Şampiyonası’ndaki ödül havuzuyla adını duyurdu.

Devamını Oku