Steam’de %70 İndirimle: Göz Kamaştırıcı El Çizimi Oyun Gorogoa!

Gorogoa, puzzle türünün zarif bir evrimi olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun, Jason Roberts tarafından tasarlanmış ve çizilmiş güzel bir hikayeyle.

Devamını Oku

Outlast: Zamanının En İyi Korku Oyunu

Outlast, 2013 yılında piyasaya sürüldüğünde, korku oyunlarına yeni bir soluk getirdi. Red Barrels tarafından geliştirilen bu bağımsız oyun, oyuncuları Mount.

Devamını Oku

Steam’de Thief Simulator %85 İndirimde: Sistem Gereksinimleri ve DLC Bilgileri

Steam’in Gizlilik Festivali kapsamında, popüler oyun Thief Simulator, normal fiyatı olan 190,00 TL yerine %85 indirimle sadece 28,50 TL’ye satın.

Devamını Oku

Mafia Definitive Edition: Steam’de Büyük İndirim Fırsatıyla Bizlerle!

“Mafia Trilogy” adlı oyun paketi, Steam üzerinde büyük bir indirimle karşımıza çıkıyor. Normalde 657 TL olan bu paket, indirimle birlikte.

Devamını Oku

Steam, Spor Festivali İndirimleri Başladı!

Steam indirimleri devam ediyor. Spor tutkunlarının seveceği FIFA 23, WWE 2K23 gibi sevilen oyunları sizler için derledik. Steam spor Festivali.

Devamını Oku

Işın Kılıçlarınızı Hazırlayın! STAR WARS Jedi: Fallen Order Büyük İndirimde!

STAR WARS hayranlarının bir çoğunun severek oynadığı STAR WARS Jedi: Fallen Order dün itibariyle Steam’de %90 indirimle satışa sunuldu. STAR.

Devamını Oku

2023 Yılında Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Steam, dünya genelinde en popüler dijital oyun platformlarından biridir ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği indirim etkinlikleriyle oyun severlerin yüzünü.

Devamını Oku

Steam İndirim Yapmaya Devam Ediyor!

İndirimleriyle oyun tutkunu insanları heyecanlandıran Steam bu hafta indirimlerine devam ediyor. Fallout 4,IXION, Age of Empires II: Definitive Edition ve bir.

Devamını Oku

Steam, Rockstar Games Oyunlarında Büyük İndirimler Yaptı!

Yaptığı indirimler ile oyun tutkunlarında heyecan yaratan Steam bir müjde daha yayınladı. Platformdaki birçok Rockstar Games oyunun da indirime gidildi..

Devamını Oku

Steam Ay Takvimi İndirimleri Başlıyor!

Dünya’nın her yanındaki oyuncuların heyecanla beklediği Steam Ay Takvimi İndirimleri başlıyor. Eğer indirimler başlarken kütüphanenize birkaç oyun eklemek istiyorsanız sizler.

Devamını Oku

Steam’den Lunar New Year indirimi

Her sene bir sefer yaz başında, bir sefer de yeni yıl için olmak üzere oyuncuları devasa indirimlerle bilgisayar başına kilitleyen Valve,.

Devamını Oku

Steam 2016 yılbaşı indirimleri başladı: Hangi oyunları almalıyız?

Oyuncular için yazın ardından yılın en önemli ikinci olayı geldi çattı. 4 Ocak Pazartesi akşamına kadar sürecek olan Steam 2016.

Devamını Oku