Brotato: Patatesin Macerası

Steam’de yer alan ve Blobfish tarafından geliştirilen “Brotato”, bir üstten görünümlü arena shooter roguelite oyunudur. Oyunda, bir patatesi kontrol ediyor.

Devamını Oku

Yarış Tutkunları İçin Muhteşem İndirim: EA Racing Mega Collection Şimdi Steam’de!

Steam’de yeni bir indirim serisi başladı: EA Racing Mega Collection. Bu indirim paketi, yarış oyunları türünde birbirinden popüler oyunları içeriyor..

Devamını Oku

Crytek Action Pack, Sıradaki İndirim Fırsatı!

Steam’de heyecan verici bir indirim paketi olan Crytek Action Pack, oyunseverler için muhteşem bir fırsat sunuyor. Bu pakette yer alan.

Devamını Oku

Steam İndirim Yapmaya Devam Ediyor!

İndirimleriyle oyun tutkunu insanları heyecanlandıran Steam bu hafta indirimlerine devam ediyor. Fallout 4,IXION, Age of Empires II: Definitive Edition ve bir.

Devamını Oku

Steam Yılbaşı İndirimleri’nden Alınabilecek 5 Oyun

Steam zaman zaman yaptığı indirimlerle oyuncuların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Geçtiğimiz günlerde en çok beklenen sezon indirimlerinden Steam Yılbaşı İndirimleri başladı..

Devamını Oku

2019 Steam Sonbahar İndirimleri başladı!

Oyuncuların her yıl merakla beklediği Steam İndirimleri geldi çattı. Binlerce oyunu çok daha ucuza alabileceğimiz 2019 Steam Sonbahar İndirimleri başladı!.

Devamını Oku

Steam Yaz İndirimleri: 14 Haziran 2015

Steam Yaz İndirimleri’nin 4. günü Call of Duty Franchise, Sid Meier’s Civilization Franchise ve Far Cry Franchise indirimleriyle başladı.

Devamını Oku