Threads Neden Açılmıyor ?

Instagram’ın alt uygulaması olarak işlev gören Threads, geçtiğimiz günlerde 29 Nisan tarihi itibarıyla Türkiye’deki faaliyetlerine ara verme kararı aldığını duyurdu..

Devamını Oku

Threads Kapanıyor! Threads Türkiye’de Kapanıyor!

Instagram ya da çatı şirketi ile META’nın Twitter yani X’e alternatif olarak geliştirdiği Threads ülkemize kapanıyor. Threads nedir ? Threads,.

Devamını Oku

Twitter’ın Kanadı Kırıldı Mı?: Threads vs Twitter

Twitter’ın Kanadı Kırıldı Mı?: Threads vs Twitter Her sosyal medya platformu belirli bir süre sonra kullanıcı sayısında azalma yaşar, bu.

Devamını Oku

Threads Arayüzünü Tanıyalım!

Threads Arayüzünü Tanıyalım! Öncelikle söylememiz gerekiyor ki Threads arayüzü karışık değil, aksine oldukça basit ve kolay. Şimdi teker teker ekranda.

Devamını Oku

11 Yıl Sonra İlk Tweet

Zuckerberg’ın uzun süredir Twitter’da aktif olmaması ve tweet atmaması herkesin bildiği bir durumdu. Bugün 11 yıl sonra Mark Zuckerberg tweet.

Devamını Oku

Threads: Instagram’ın Metin Tabanlı Uygulaması Hakkında Her Şey

Sosyal medya devi Instagram’ın en yeni ürünü olan Threads, kullanıcılarına metin tabanlı bir deneyim sunuyor. Bu yeni uygulama ile ilgili.

Devamını Oku

Nedir Bu Threads? Twitter’a Rakip Doğdu!

Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın sahibi olan Meta, Twitter’a rakip olan yeni sosyal medya platformu Threads’i kullanıcılara sunmaya başladı. Threads Karakter.

Devamını Oku