VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 3.Hafta Sonuçları

VCT Birlik Ligi 2023 3. Hafta 3. Gün seri özetleri ve maç sonuçlarını haberimizde bulabilirsiniz. 10 Takımın yer aldığı VALORANT Challengers.

Devamını Oku

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 3.Hafta 1.Gün Sonuçları

VCT Birlik Ligi 2023 3. Hafta 1. Gün seri özetleri ve maç sonuçlarını haberimizde bulabilirsiniz. 10 Takımın yer aldığı VALORANT Challengers.

Devamını Oku

Thunderbolts Gaming Yeni VALORANT Koçunu Duyurdu!

VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi takımlarından Thunderbolts Gaming yeni koçunu duyurdu! Lige istediği gibi gibi başlayamayan Thunderbolts Gaming kadro yapılanmasına.

Devamını Oku

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 2. Hafta Sonuçları!

VCT Birlik Ligi 2023 2. Hafta 3. Gün seri özetleri ve maç sonuçlarını haberimizde bulabilirsiniz. 10 Takımın yer aldığı VALORANT.

Devamını Oku

Kılıçarslan’ın Takımı Belli Oldu!

Türk Espor sektörünün yükselen yıldızlarından Kılıçarslan Atila sonunda 16 yaşına girdi ve ilk takımını buldu! Yayınları ve profesyonel oyuncuların aralarında.

Devamını Oku

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi’nin davetli takımlarından Fire Flux Yeni Transferini Duyurdu!

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi’nin davetli takımlarından Fire Flux Yeni Transferini Duyurdu! Unlost’unda kurucuları arasında bulunduğu ve PUBGM, VALORANT sahnelerinden.

Devamını Oku

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi Kapalı Elemeleri’nde Mücadele Edecek Takımlar Belli Oldu!

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi Kapalı Elemeleri’nde Mücadele Edecek Takımlar Belli Oldu! İki ön elemeden oluşan VALORANT Challengers TR Birlik.

Devamını Oku

Thunderbolts Gaming Yeni VALORANT Transferini Duyurdu!

VALORANT Challengers TR Birlik Ligi’nin davetli takımlarından Thunderbolts Gaming Yeni Transferini Duyurdu! Uzun süredir VALORANT sahnesinde bulunan ve Türkiye Birlik.

Devamını Oku