League of Legends League of Legends Haberleri

2016 All-Star Etkinliği oylaması sonuçlandı

Bu yıl Barselona’da düzenlenecek ve tüm liglerin mücadele edeceği 2016 All-Star etkinliği için katılacak oyuncuların belirlendiği oylama sonuçlandı. Etkinliğe bilindiği üzere NA LCS, EU LCS, LCK, LPL, LMS ve IWCA takımı katılacak.

League of Legends dünyasında Worlds gibi ciddi bir mücadeleden sonra daha çok şov amaçlı ve buna odaklı bir etkinlik olan 2016 All-Star Etkinliği oylaması sonuçlandı. Buna göre etkinliğe katılacak takımlar şu şekilde oluştu:

  • LCK: Smeb, Bengi, Faker, PraY, Madlife
  • NA: Impact, Reignover, Bjergsen, Doublelift, Aphromoo
  • EU: sOAZ, Jankos, xPeke, Rekkles, Yellowstar
  • LPL: Mouse, Clearlove, We1less, Uzi, Mata
  • LMS: Ziv, Karsa, Maple, Bebe, Albis

Geçtiğimiz hafta boyunca sunuculardaki League of Legends oyuncuları kendilerini temsil edecek oyuncuları seçerken ortaya oldukça ilginç takımlar çıktı. İlk göze çarpan şey LCK’den kötü bir mevsim geçirmesine ve performansının günden güne azaldığı Madlife. Bunun dışında LCK takımındaki diğer oyuncuların tüm bir yıl boyunca oldukça iyi performans gösterdiklerini söyleyebiliriz. Bununla beraber NA takımının da oldukça güçlü olduğunu görüyoruz. Bu yılın EU için sürprizi ise eski Fnatic takımının hala aktif olan oyuncularının bir araya gelmesi. Orman pozisyonunda da hem Worlds’te hem de geçtiğimiz mevsim boyunca çok iyi oynayan Jankos’u izleyeceğiz. LPL ve LMS’te ise hem hayran kitlesi hem de performans açısından oldukça klasik seçimler görüyoruz.

8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında oynanacak olan 2016 All-Star Etkinliği ile ilgili tüm haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir