League of Legends League of Legends Haberleri

Immortals, Dardoch’u transfer etti

Dün ortaya çıkan Bengi ve Duke dedikodusunun ardından Immortals, mevsim sonunda Team Liquid’ten ayrılan Dardoch’u transfer etti. ESPN’in haberine göre oyuncu, takım ile sözleşmesini haftalar öncesinden imzalamıştı.

2016 sezon sonu transfer döneminde bomba transferler açıklanmaya devam ediyor. Hemen hemen her ligde kadro değişimler çılgın bir şekilde ilerlerken, NA LCS’te 2016 sezonunun en iyi takımlarından Immortals da 2017 sezonuna dair planlarını yavaş yavaş açıklamaya başladı.

2015 sezonunda Team Liquid Academy’de izlediğimiz Dardoch, yeni sezon başında üst takıma çıkmış ve beklentileri karşılamayı başarmıştı. Agresif ve taşıyıcı tarzının yanı sıra kazanmaya dair büyük bir hırsı olan oyuncu, Team Liquid’in iyi performansının arkasındaki nedenlerden birisiydi. Dardoch ile ilgili en büyük problem oyuncunun bu hırsının zaman zaman otoriteye de karşı gelip sıkıntı çıkarmasıydı. TL’de iki defa yedeğe çekilen oyuncunun Immortals’ta nasıl bir tutum göstereceği merak ediliyor.

2016 sezonuna fırtına gibi başlayan ve Bahar Mevsimi’ni yenilgisiz tamamlayan IMT, yarı finalden öteye geçememişti. Yaz Mevsimi de takım için “dejavu” şeklinde geçti ve Immortals yine yarı finalde elendi. Worlds biletini Bölgesel Eleme Turnuvası Finali’nde Cloud9’a kaptıran takımın mevsim bittikten sonra dağılacağı dedikoduları ortaya atılmıştı. Keza bu dedikodular da gerçekleşti. Üst koridor oyuncusu Huni SKT’ye transfer olurken ReignOver TL’ye gitti. WildTurtle’ın yeni takımının ne olacağı henüz kesin olmasa da, oyuncu Team SoloMid ile IEM Oakland turnuvasında oynadı.

Önümüzdeki hafta Kore’ye kampa gidecek olan takım, yanında Dream Team’in nişancısı Massacre’ı da götürecek. Burada takım nişancı ile beraber eski KT destek oyuncusu Piccaboo ve ROX’tan ayrılan Gorilla’yı deneyecek.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir