ANNO: Mutationem: Cyberpunk Dünyasına Yolculuk

ANNO: Mutationem ile Neon Şehirlerinde Macera ve Aksiyon ANNO: Mutationem bizi neon ışıklarla aydınlanan, karmaşık ve tehlikeli bir cyberpunk dünyasına.

Devamını Oku

Hollow Knight: Unutulmuş Krallığın Karanlık Macerasına Adım At

Hollow Knight ile Bükülen Mağaralar ve Eski Şehirlerdeki Maceranıza Başlayın Hollow Knight, Team Cherry tarafından geliştirilen ve oyuncuları Hallownest’in karanlık.

Devamını Oku

Party Panic: Çılgın ve Eğlenceli Bir Parti Oyunu

Party Panic ile Arkadaşlarınıza Karşı 30’dan Fazla Minigame ve Masa Oyunu Modunda Yarışın Party Panic, Everglow Interactive Inc. tarafından geliştirilen.

Devamını Oku

Samurai X: Reflection – Bir Efsanenin Son Yolculuğu

Samurai X: Reflection – Bir Efsanenin Son Yolculuğu Rurouni Kenshin serisinin sonrasını anlatıyor. Kenshin ve Kaoru, evlenmiş ve bir çocuk.

Devamını Oku

Spec Ops: The Line İncelemesi: Unutulmaz Bir Hikaye, Tartışmalı Bir Oynanış

Spec Ops: The Line, 29 Haziran 2012’de piyasaya sürülen ve Yager tarafından geliştirilen, 2K ve Missing Link Games tarafından yayınlanan.

Devamını Oku

Kahramanların Seçimi: Birlikte Rekabetin Ötesinde

Yüzyıllardır süren çekişmeler ve savaşlar, League of Legends dünyasının farklı bölgelerini belirli bir kimlikle şekillendirdi. Ancak bir gün, Summonerlar ve.

Devamını Oku

2023 Yılında Yayınlaması Planlanan Oyunlar Listesi

2023 yılında yayınlanacak oyunlar bol seçenekli bir yıl olacağına işaret ediyor. 2023’de yayınlanacak birçok oyun, oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Ancak.

Devamını Oku