En Ünlü 11 Anime Karakteri Kimdir?

Gojo Satoru “Jujutsu Kaisen” animesinin merakla beklenen ikinci sezonu nihayet yayına girdi ve anime severler arasında büyük bir heyecan uyandırdı..

Devamını Oku

Anime Endüstrisinde Büyük Skandal: Ortalama Çalışan Saatte Sadece 7 Dolar Kazanıyor

Japon Animasyon Sektörünün Karanlık Yüzü Gün Yüzüne Çıktı Japonya merkezli bağımsız bir araştırma kuruluşunun yeni yayınlanan raporu, anime endüstrisinin perde.

Devamını Oku

Jungle is Always Sunny or Hungry – Anime İncelemesi

Jungle is Always Sunny or Hungry – Anime İncelemesi Jungle is always Sunny or hungry, 2001 yılında TBS’te yayınlanan bir.

Devamını Oku

Ana Karakterin Çok Çalışarak Aşırı Güçlü Hale Geldiği 7 Anime

Tarih boyunca insanlık, azim ve kararlılıkla neler başarabileceğinin örneklerini defalarca sergilemiştir. Bu, sadece gerçek hayatta değil, sanat ve edebiyatın çeşitli.

Devamını Oku

Saikano Anime İncelemesi ve 10 İlginç Bilgi

Saikano  Anime İncelemesi Selam millet, Theron Martin ben! Bugün size Saikano adlı animeden bahsedeceğim. Bu animeyi bir arkadaşınıza anlatır gibi,.

Devamını Oku

Yeni Başlayanlar İçin Okunacak En İyi 10 ​​Manhwa

  En İyi 10 Başlangıç ​​Manhwa’sı   Manhwa, Koreli çizgi romanlarının adıdır. Son yıllarda giderek popülerleşen ve anime endüstrisine de.

Devamını Oku

Otaku Dünyasının Derinliklerine Yolculuk: Genshiken İncelemesi

Otaku Kalbinin Nabzını Tutuyor: Genshiken İncelemesi     Genshiken  Genel Bakış (10/9) Genshiken, otaku kültürüne dair samimi ve eğlenceli bir.

Devamını Oku

Kiddy Grade Anime İncelemesi

Kiddy Grade: Bilim Kurgu, Aksiyon ve Gizem Dolu Bir Anime Serüveni   Kiddy Grade, 2002 yılında gímik ve Gonzo tarafından.

Devamını Oku

Tüm Zamanların En Gorr 15 Anime Serisi

15 En Gorr Anime Serisi Anime, çeşitli türlerde ve temalarda çok sayıda eser sunan zengin bir sanat formudur. Ancak bazı.

Devamını Oku

Anohana: Arkadaşlık, Aşk ve Kayıp Üzerine Bir Anime Başyapıtı

Anohana: Arkadaşlık, Aşk ve Kayıp Üzerine Bir Anime Başyapıtı   Anohana: The Flower We Saw That Day, çiçeği gördüğümüz o.

Devamını Oku

Animelerde Karşılaşmak İstemeyeceğiniz 5 Korkunç Güç

Animelerde  5 Korkunç Güç   Anime, izleyicilere fantastik ve heyecan verici maceralar sunan bir sanat formudur. Ancak anime dünyasında her.

Devamını Oku

Karanlık Fantazi Dünyasına Dalın: En İyi 10 Dark Fantasy Anime

Dark Fantasy Anime , ortaya çıktığı günden beri anime severlerin en sevdiği türlerden biri oldu. Büyü, macera ve hayal gücünün.

Devamını Oku

14 Nefes Kesici Güç: Demon Slayer’da Nefes Stillerinin Güç Sıralaması!

Demon Slayer, iblislerle savaşan ve onları yok etmek için özel kılıç teknikleri kullanan İblis Avcıları’nın maceralarını anlatan popüler bir manga.

Devamını Oku

Anime Terimler Rehberi : 99 terim

1. Anime (アニメ): Japonca kökenli bir kelime olan anime, genel olarak animasyon anlamına gelir. Ancak Batı’da genellikle Japon çizgi filmleri.

Devamını Oku

Vandread: Uzayda Aşk ve Savaş

Vandread, erkeklerin ve kadınların farklı gezegenlerde yaşadığı ve birbirlerini tanımadığı bir evrende geçen bir uzay/bilim kurgu/mecha/komedi animesidir. Hibiki Tokai adlı.

Devamını Oku

Samuel L. Jackson’ın Seslendirdiği Efsanevi Bir Anime | Afro Samurai

Afro Samurai, Samuel L. Jackson’ın seslendirdiği Afro Samurai, Samuel L. Jackson’ın seslendirdiği Afro adlı bir kahramanın intikam macerasını anlatan bir.

Devamını Oku