iOS 17.5.1 Yayınlandı: En Büyük Sorun Çözüldü

iOS 17.5.1 Yayınlandı: En Büyük Sorun Çözüldü Apple, iPhone kullanıcıları için iOS 17.5.1 güncellemesini yayınladı ve bir çok sorun çözüldü..

Devamını Oku

Apple Music, 100 En İyi Albüm Listesini Yayımlamaya Başladı

Apple Music, 100 En İyi Albüm Listesini Yayımlamaya Başladı Apple Music, en iyi yüz albümü seçtikleri “100 En İyi Albüm”.

Devamını Oku

Apple Yapay Zeka Odaklı M4 Çipini Tanıttı

Apple Yapay Zeka Odaklı M4 Çipini Tanıttı Apple, son teknoloji ürünü olan yapay zeka odaklı M4 çipini duyurarak, iPad Pro’nun.

Devamını Oku

Apple, Yeni iPad Modelleri ve Apple Pencil Pro’yu Tanıttı: Özellikler ve Fiyatlar

Yenilikçi Tasarım ve İşlevsellikle Dolu Yeni Nesil Apple Apple’ın son etkinliği “Let Loose”, şirketin teknoloji dünyasındaki yenilikçi yaklaşımını bir kez.

Devamını Oku

Apple 7 Mayıs’ta Hangi Ürünleri Tanıtacak?

Apple’ın, 7 Mayıs’ta düzenleyeceği etkinlikte tanıtılması beklenen ürünleri: * Yeni iPad Pro modelleri (7. nesil) * Yeni iPad Air modelleri.

Devamını Oku

Apple HomePod ile Karşınızda!

Apple Yenilikçi Teknolojilerle Dolu Yeni HomePod’u Tanıttı! Apple, ev otomasyonu ve akıllı ev cihazları pazarında iddialı bir adım attı ve.

Devamını Oku

Apple Vision Pro İçin Sarsıcı Gelişme: Satışlar Düşüşte!

Apple Vision Pro İçin Sarsıcı Gelişme: Satışlar Düşüşte! Teknoloji devi Apple‘ın karma gerçeklik gözlüğü Apple Vision Pro‘nun satışlarında önemli bir.

Devamını Oku

iOS 17.5 Beta 1 Güncellemesi Yayınlandı: İşte Yenilikler

iOS 17.5 Beta 1 Güncellemesi Yayınlandı: İşte Yenilikler Apple, iOS 17.5 Beta 1 güncellemesini yayınladı ve bu güncellemeyle birlikte bir.

Devamını Oku

Apple, WWDC 2024’e Hazır: İşte Tarih ve Beklentiler

Apple, WWDC 2024’e Hazır: İşte Tarih ve Beklentiler Teknoloji devi Apple, yıllık geliştiriciler konferansı WWDC 2024’ün heyecanını artırıyor. WWDC 2024,.

Devamını Oku

iOS 17.4.1: iPhone’lara Beklenen Güncelleme Sonunda Yayınlandı!

iOS 17.4.1: iPhone’lara Beklenen Güncelleme Sonunda Yayınlandı! Teknoloji devi Apple, iPhone kullanıcılarını heyecanlandıran bir duyuruyla karşımızda. Son zamanlarda cihazlarında fark.

Devamını Oku

Apple ve Google Güçlerini Birleştiriyor

Apple ve Google Güçlerini Birleştiriyor Dijital çağın öncüsü teknoloji devleri Apple ve Google, güçlerini birleştirerek yapay zeka alanında dev bir.

Devamını Oku

Apple Vision Pro, İngiltere’de Cerrahi Müdahalelerde İlk Defa Kullanıldı!

Apple Vision Pro, İngiltere’de Cerrahi Müdahalelerde İlk Defa Kullanıldı! Apple Vision Pro, Cromwell Hastanesi’nde cerrahi müdahalelerde yenilik getiriyor. Cromwell Hastanesi’nde.

Devamını Oku

iOS 18 Güncellemesi Alacak iPhone Modelleri Belli Oldu: Yeni Özellikler ve Beklenen Çıkış Tarihi

iOS 18 Güncellemesi Alacak iPhone Modelleri Belli Oldu: Yeni Özellikler ve Beklenen Çıkış Tarihi iOS 18 Güncelleme ile Apple’ın iOS.

Devamını Oku

Apple Vision Pro Gözlükleri Kullanıcılar Tarafından İade Ediliyor: İşte Sebepleri

Apple Vision Pro Gözlükleri Kullanıcılar Tarafından İade Ediliyor: İşte Sebepleri Apple‘ın ilk karma gerçeklik gözlüğü olan Vision Pro, 2 Şubat’ta.

Devamını Oku

Microsoft, Apple’ı Tahtından İndirebilir

Microsoft, Yapay Zeka Hamlesiyle Apple’ı Geride Bırakarak Zirveye Yükseldi Yapay zeka alanındaki başarılı hamleleriyle dikkat çeken Microsoft, piyasa değerinde 3.

Devamını Oku

Apple, Elektrikli Araç Çıkışını 2028 Yılına Kadar Erteliyor

Apple, 2015’ten bu yana üzerinde çalıştığı otonom aracını piyasaya sürme konusunda yaşanan bir dizi gecikmeden sonra, elektrikli otomobilini 2028’e kadar.

Devamını Oku