Shane Larkin’den 4 yıllık imza

Shane Larkin, Anadolu Efes ile olan sözleşmesini dört yıl daha uzattı. Yıldız oyuncu, takımıyla yeni bir dört yıllık anlaşma imzaladığını.

Devamını Oku

NBA Playoffları Heyecanı Zirvede: 76ers ve Cavaliers Öne Geçti, Bucks Direniyor

NBA playoffları, basketbolseverlere heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Son oynanan maçlarla Philadelphia 76ers, Cleveland Cavaliers ve Milwaukee Bucks, serilerinde.

Devamını Oku

Fenerbahçe Beko, EuroLeague Çeyrek Final Serisinde Monaco’ya Karşı Üstünlük Kurdu

Başlangıçta Zorlanan Fenerbahçe Beko, Uzatmalarda Galip Geldi Turkish Airlines EuroLeague Play-Off çeyrek final serisinin ilk maçında, Fenerbahçe Beko, Fransa’nın güçlü.

Devamını Oku

2023’ün En Değerli NBA Takımları

”2023 yılında NBA’in en değerli takımları, rekor kıran gelir artışları ve stratejik medya anlaşmalarıyla finansal başarılarını yeni zirvelere taşıyor.” 1..

Devamını Oku

Türkiye Espor Basketbol Ligi 5. Sezon İle Devam Ediyor

Türkiye’de uzun süredir devam eden Türkiye Espor Basketbol Ligi 5. Sezonu başlamasıyla ligde mücadele edecek takımlara tekrar göz atalım. Fenerbahçe.

Devamını Oku

NBA 2K20 Turnuvası kaldığı yerden devam ediyor

Profesyonel basketbol oyuncularının bir araya gelerek düzenledikleri 100 bin dolar ödüllü NBA 2K20 turnuvası çeyrek final maçları ile devam ediyor.

Devamını Oku

Nifty Games ve NBA, yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Amerikan Ulusal Basketbol Ligi NBA ve Ulusal Basketbol Oyuncuları Birliği NBPA, yeni bir mobil oyun ürettiklerini açıkladı. Organizasyonlar, oyunu pazara.

Devamını Oku