Starfield Lansman Öncesi Geliştirici Soru-Cevaplarını Duyurdu

Bethesda’nın, oyunun geliştirilmesindeki iki önemli isim olan Will Shen ve Emil Pagliarulo ile bir Discord Soru-Cevap oturumu aracılığıyla hayranların Starfield.

Devamını Oku

Efsanevi Oyun Fallout: New Vegas – Ultimate Edition Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games Store, oyunseverleri sevindirecek bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Bethesda’nın popüler post-apokaliptik rol yapma oyunu “Fallout: New Vegas –.

Devamını Oku

Bethesda Yakında Yeni Bir Xbox Özel Oyun Duyurabilir

The Evil Within’in geliştiricileri Tango Gameworks ve Bethesda ekiplerinin Xbox için özel yeni bir oyun üzerinde çalıştığı söyleniyor. Xbox platformu.

Devamını Oku

Xbox Gamepass 2023 Yılında Gelecek Oyunlar Listesi

Oyuncular tarafından çok sevilen Microsoft’un oyun servisi Xbox Gamepass, 2022 yılında büyük çaplı oyunları kütüphanesine ekleme konusunda diğer yıllara nazaran eksik.

Devamını Oku

Epic Games Tarafından Verilen Ücretsiz Fallout Oyunları

Oyun dünyasının en önemli rol yapma oyunlarından (RPG) biri olan Fallout serisinin geçmiş dönemlerde çıkardığı üç oyun Epic Games’de oyun.

Devamını Oku

Fallout 4’e ilk yama gelecek hafta geliyor

Çıkışının ardından oyun dünyasında büyük ses getiren Fallout 4’e ilk güncelleme kısa bir süre içerisinde geliyor.

Devamını Oku

Fallout 4’ün demosu çıkmayacak

Yılın en merakla beklenen oyunlarından Fallout 4 için bugün itibariyle üzücü bir haber geldi. Oyunun geliştirici firması Bethesda, Fallout 4’ün demosunun çıkmayacağını.

Devamını Oku

Fallout Shelter, Ağustos’ta Android’e geliyor

Bethesda’nın iOS destekleyen cihazlar için çıkardığı Fallout Shelter, önümüzdeki aydan itibaren Android’lere de geliyor.

Devamını Oku

Bethesda’nın E3 2015 karnesi

E3’ün bu seneki en önemli katılımcılarından olan Bethesda, yaptığı önemli duyuruyla hayranlarını tatmin etmeyi başarmış görünüyor. 

Devamını Oku

Doom 4’ün detayları belli oldu

Uzun süredir hakkında bir şey duyamadığımız yeni Doom oyunu, E3’te yeni ekran görüntüleri ve iki fragmanla karşımıza çıktı.

Devamını Oku

Fallout 4, 10 Kasım’da çıkacak

E3 2015’in start almasından bir gün önce ilk basın lansmanını yapan Bethesda, yıllardır beklediğimiz Fallout 4’ün çıkış tarihini sonunda açıkladı. Bunu.

Devamını Oku

Fallout 4 fragmanı çıktı

Dün başlayan Fallout 4 geri sayımı az önce bitti ve oyunun resmi fragmanı yayınlandı. Asıl tanıtımı 14 Haziran’da E3’te yapılacak.

Devamını Oku

Fallout 4 için geri sayım başladı

Efsanevi RPG serisi Fallout, yeni oyununa çok yakında kavuşacak gibi görünüyor. Oyunun yapımcısı Bethesda’nın sitesine girdiğimizde, karşımıza Fallout 4 için.

Devamını Oku

Wolfenstein: The Old Blood duyuruldu

Wolfenstein: The New Order’ın tadı damağınızda kaldıysa size iyi haberlerimiz var! Bethesda bugün The New Order’ın öncesini konu alacak Wolfenstein:.

Devamını Oku