Dr Disrespect, Twitch ile uzun süreli anlaşma imzaladı

Yayın dünyasının eğlendiren isimlerinden Dr Disrespect, Twitch’e özel çok yıllı anlaşma imzaladı. Yayıncı bu anlaşmayı perşembe günü Twitter hesabı üzerinden.

Devamını Oku

Dr Disrespect kendi yayıncı karakteriyle alakalı bir televizyon dizisi çekecek

Dr Disrespect, Skybound Entertainment ile birlikte kendi karakterini temel alan bir dizi çekecek.

Devamını Oku

E3’de tuvaletten yayın yapan Dr Disrespect Twitch’ten banlandı

Twitch’in ünlü yayıncılarından Dr Disrespect, Amerika’nın en büyük oyun fuarı E3’de tuvaletten yayın yaptığı için Twitch’ten banlandı. Dr Disrespect Twitch’ten.

Devamını Oku

Dr Disrespect’ten Vikendi haritası için: ‘7. sınıf öğrencisi tasarlamış’

Twitch’in doktoru ve öfkenin dile gelmiş hali Dr Disrespect, bu sefer de PUBG’nin karlı haritası Vikendi’yi düzenleyen tasarımcıya ‘sardı’. Dr.

Devamını Oku

Dr Disrespect: “Tfue şu an Twitch’teki favori yayıncılarımdan biri”

Twitch’in doktoru ve öfkenin vücut bulmuş hâli Dr Disrespect, Tfue’nun şu an için Twitch’teki favori yayıncılarından biri olduğunu söyledi. Tfue,.

Devamını Oku

Shroud, Apex Legends’tan sonra PUBG’yi de mi bırakıyor?

Kanadalı ünlü Twitch yayıncısı Shroud, bir süre önce Apex Legends‘i sonsuza dek bıraktığını söylemiş ve PUGB‘ye geçmişti. Oyuncu şimdi de.

Devamını Oku

Dr Disrespect, “Karlar Ülkesi”nin şarkısını Fortnite’a uyarladı

Dr Disrespect, Fortnite ile kendi tarzında uğraşmaya devam ediyor. Oyuncu bu sefer de “Karlar Ülkesi” (Frozen) filminin şarkısını oyun için.

Devamını Oku

Tfue’dan sonra Cloak da Epic Games’i eleştirmeye başladı

FaZe Clan’ın ünlü Fortnite oyuncuları Tfue ve Cloak, Twitch üzerinden yaptıkları yayında adeta Epic Games’i yerden yere vurmaya başladılar. Fortnite.

Devamını Oku

Dr Disrespect: Apex Legends, H1Z1’na dönüşüyor

Dr Disrespect‘in eleştiri oklarının yeni hedefi Apex Legends. Ünlü yayıncı oyunun H1Z1‘na dönüşeceğini hissettiğini söyledi. Apex Legends muhtemelen bu yılın.

Devamını Oku

Dr Disrespect, Fortnite’ın çocukları “yumuşak” yaptığını düşünüyor

Dr Disrespect ve Fortnite arasındaki sular durulmuyor. Nam-ı diğer Doktor, şimdi de oyunun çocukları “yumuşak” yaptığını ifade etti. Dr Disrespect.

Devamını Oku

Dr Disrespect, Epic Games’i yerden yere vurmaya devam ediyor

Dr Disrespect bir kez daha Epic Games’i yerden yere vurdu. Fortnite World Cup elemeleri sırasında ünlü yayıncı şirketten “gereğinden fazla.

Devamını Oku

Dr Disrespect, 20 bin dolar ödüllü Fortnite turnuvası düzenliyor

Twitch’in en ünlü yayıncılarından Guy “Dr DisRespect” Beahm, 20 bin dolar ödüllü bir Fortnite: Battle Royale turnuvası düzenliyor.

Devamını Oku

Dr DisRespect, Twitch’e rekorla döndü

Bir süre ara verdiği yayınlarına dün gece yeniden başlayan ünlü streamer Dr DisRespect, gördüğü ilgi ile Twitch.tv’nin çökmesine sebep oldu.

Devamını Oku