Tales of Kenzera: Zau İnceleme

Tales of Kenzera: Zau ile Mitolojik Bir Maceraya Dalın Tales of Kenzera: ZAU, Surgent Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts’ın.

Devamını Oku

Dead Space Remake İlk 2 Saati İnternete Sızdırıldı

Dead Space Remake’nin ilk 2,5 saatlik oynanış videosu internette sızdırıldı. Bu video, çok süre geçmeden mevcut ambargo kurallarını ihlal ettiği.

Devamını Oku

Zengin Bir Oyun Kütüphanesi: XBOX Game Pass

Bütün oyun sevenlerin elbet bir gün uğrayacağı XBOX Game Pass, geniş oyun kütüphanesi ile oyunseverlere büyük haz sunmaya devam ediyor..

Devamını Oku

Apex Legends, en çok indirilen ücretsiz oyun oldu

Sony tarafından yapılan açıklamada Apex Legends, PlayStation üzerinde geçen yıl boyunca en çok indirilen ücretsiz oyun oldu.

Devamını Oku

EA ve Respawn, Apex Legends Global Series’i duyurdu

Çıkış yaptığı ilk hafta 25 milyon oyuncuya ulaşarak, Battle Royale oyunlarının yanına ismini güçlü bir şekilde yazdıran Apex Legends, espor.

Devamını Oku

Riot, Epic Games ve Twitch Güçlerini Birleştirdi

Aralarında Riot Games, EA, Epic Games, Twitch gibi espor devlerinin de bulunduğu topluluk, Avrupa İnteraktif Yazılım Federasyonu (ISFE) adını verdikleri.

Devamını Oku

Electronic Arts, ilk ‘resmi’ Apex Legends turnuvasını duyurdu

Dünyanın en iyi Apex Legends takımlarından 16’sı, Electronic Arts onaylı ilk Apex Legends Pro Series turnuvasında yarışacak. İlk etkinlik 31 Mayıs’ta.

Devamını Oku

NRG Esports’un oyuncusu dizzy, Apex Legends’i eleştirdi

NRG Esports’un profesyonel Apex Legends oyuncusu Coby “dizzy” Meadows, Respawn’ın oyuna en son ne zaman içerik eklediğine dair bir tweet atarak.

Devamını Oku

Shroud, Apex’in nasıl ‘uygun bir espor’ olabileceğini anlatıyor

Kanadalı yayıncı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu Shroud, Twitch üzerinden yaptığı yayın sırasında, Respawn‘ın Apex Legends‘ı nasıl ‘uygun bir espor‘.

Devamını Oku

Respawn, ‘kötü’ takım arkadaşlarını Apex Legends’tan banlayacak

Respawn Entertainment, yakın tarihli bir yayında, Apex Legends’taki ‘kötü’ takım arkadaşlarını cezalandırmaya başlayacaklarını ve imkan dahilinde, bu oyuncuları kalıcı olarak.

Devamını Oku

EA, Fortnite’ın tahtına göz dikti: Apex Legends mobile geliyor

Battle royale oyunları kuşkusuz PC’den sonra en çok mobil cihazlarda oynanıyor. Hele PUBG Mobile, bir battle royale oyunu olarak, oyunlarla.

Devamını Oku

Respawn 770 bin hileciyi Apex Legends’tan banladı

Apex Legends, 4 Şubat 2019 tarihinden, yani piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren yoğun bir şekilde hilecilerle mücadele ediyor. Oyunun mekanik.

Devamını Oku

Shroud neden Apex Legends’i bırakıp PUBG oynayacağını açıklıyor

Shroud, Twitch’te Apex Legends oynadığı bir sırada, oyunu sonsuza dek bırakıp PUBG oynayacağını açıkladı. Ünlü oyuncu, Twitch’te tam zamanlı olarak.

Devamını Oku

Apex Legends ilk haftasında 25 milyon oyuncuyu geçti

Apex Legends çıktığı ilk haftadan 25 milyon kayıtlı oyuncu sayısını geçerek inanılmaz bir başarı elde etti. Son zamanlarda Battle Royale.

Devamını Oku

Electronic Arts e-Spor sahnesine giriyor

Electronic Arts, geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile e-Spor dünyasına girmeyi amaçladıklarını ve yeni bir Competitive Gaming Division açtıklarını duyurdu. 

Devamını Oku

Electronic Arts’ın E3 2015 karnesi

Geçtiğimiz yıl Dragon Age haricinde sönük geçtiğini söyleyebileceğimiz E3 Electronic Arts lansmanı, 2015 yılında çok sayıda yeni oyun duyurusuyla birlikte.

Devamını Oku