Facebook 20 Yaşında

Facebook 20 yaşında Facebook 20 yaşında! Sosyal ağ, 4 Şubat 2004’te Mark Zuckerberg ve onun Harvard Üniversitesi’ndeki oda arkadaşları tarafından.

Devamını Oku

Meta’dan Yapay Zeka Görsel Oluşturma Aracı: Imagine

Meta, DALL-E ve Midjourney platformlarına alternatif bir yapay zeka olan “Imagine” adlı görsel oluşturma hizmeti duyurdu. Teknoloji devi Meta, metin.

Devamını Oku

Nedir Bu Threads? Twitter’a Rakip Doğdu!

Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın sahibi olan Meta, Twitter’a rakip olan yeni sosyal medya platformu Threads’i kullanıcılara sunmaya başladı. Threads Karakter.

Devamını Oku

NBA 2K20 Turnuvası kaldığı yerden devam ediyor

Profesyonel basketbol oyuncularının bir araya gelerek düzenledikleri 100 bin dolar ödüllü NBA 2K20 turnuvası çeyrek final maçları ile devam ediyor.

Devamını Oku

Game Developers Conferece, corona endişesi nedeniyle ertelendi

San Fransisco’da gerçekleştirilmesi planlanan ve oyun sektöründeki büyük isimlerin katılımlarıyla gerçekleşen Game Developers Conference, corona virüsü tehdidi nedeniyle ertelendi.

Devamını Oku

Epic Games ve Microsoft, Game Developers Conference’a katılmama kararı aldı

Epic Games ve Microsoft, corona virüsü tehdidi nedeniyle San Fransisco’da yapılacak olan Game Developers Conference’a katılmama kararı aldı.

Devamını Oku

Eski UFC şampiyonu Ronda Rousey Facebook Gaming ile anlaştı

Efsane karma dövüş sanatçısı (MMA) ve eski UFC kupasının sahibi Ronda Rousey, Facebook’un Facebook Gaming platformunda yayın yapacak.

Devamını Oku

Facebook, yayın platformu fb.gg’yi duyurdu

Gaming Creator pilot programı bir süredir aktif olan sosyal medya devi Facebook, oyun içeriği için oluşturduğu fb.gg adlı sayfayı geçtiğimiz gün.

Devamını Oku

ESL yayınları Facebook’a da geliyor

Esporun öncü kuruluşlarından ESL, esporu geleneksel araçlara taşımaya devam ediyor.

Devamını Oku

Facebook’ta oyun yayınları başlıyor

Artık neredeyse tüm sosyal ağların olmazsa olmazı konumuna gelen canlı yayınlar, dünyanın en büyüğü Facebook’ta da kısa süre içerisinde en çok.

Devamını Oku

Facebook’tan Steam’e rakip geliyor

Oyun alışverişinde adeta tekel konumunda olan Steam’e çok büyük bir rakip geliyor.

Devamını Oku