Ünlü yayıncı Ninja, Youtube’da bir canlı yayın gerçekleştirdi

Microsoft’un yayın platformu Mixer’in kapanmasıyla boşta kalan ünlü oyun yayıncısı Ninja, geçtiğimiz gün Youtube üzerinden bir yayın açtı.

Devamını Oku

Söylenti: Ninja ve Shroud, Facebook Gaming’ten gelen yüklü teklifi reddetti

Söylentiye göre Mixer’in Facebook Gaming’e taşınma kararının ardından platformun büyük yüzleri Ninja ve Shroud Facebook Gaming’e geçmeyi reddetti. Söylenilene göre.

Devamını Oku

Canlı yayın platformu Mixer, Facebook Gaming ile birleşecek

Microsoft’un sahip olduğu canlı yayın platformu Mixer kapanıyor. Sitedeki yayıncılar Facebook Gaming’e geçecek. Microsoft’un 2017’de yeniden yapılandırdığı canlı yayın platformu.

Devamını Oku

ESL ve Dreamhack turnuvaları 2022’ye kadar Twitch ile anlaştı

ESL ve Dreamhack turnuva organizatörleri, yayın hakları konusunda Twitch ile olan anlaşmasını 2021-2022 yılına kadar genişletti.

Devamını Oku

Dr Disrespect, Twitch ile uzun süreli anlaşma imzaladı

Yayın dünyasının eğlendiren isimlerinden Dr Disrespect, Twitch’e özel çok yıllı anlaşma imzaladı. Yayıncı bu anlaşmayı perşembe günü Twitter hesabı üzerinden.

Devamını Oku

Eski UFC şampiyonu Ronda Rousey Facebook Gaming ile anlaştı

Efsane karma dövüş sanatçısı (MMA) ve eski UFC kupasının sahibi Ronda Rousey, Facebook’un Facebook Gaming platformunda yayın yapacak.

Devamını Oku

Drake, caffeine.tv platformuna geçiyor

Kanadalı rapçi Drake, yayın dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Ünlü sanatçı, bugün yaptığı açıklamada Caffeine.tv yayın platformu ile çok yıllık.

Devamını Oku

Valkyrae, YouTube ile özel yayıncılık anlaşması imzaladı

100 Thieves’in popüler kadın içerek üreticisi Rachel “Valkyrae” Hofsetter, bugün YouTube’a özel bir yayıncılık anlaşması yaptığı için Twitch’ten ayrıldığını duyurdu.

Devamını Oku

Facebook Gaming, yükselişe geçti. Twitch artık rakipsiz değil!

StreamElements’in yayınladığı rapora göre Twitch izleyici kaybederken Facebook Gaming, Youtube Gaming ve Mixer yükselişe geçmiş durumda. Geçtiğimiz yıllarda Facebook Gaming.

Devamını Oku