Jose Mourinho’nun Fenerbahçe’ye Gelişi: The Special One

Mourinho’nun Fenerbahçe’ye Gelişi ve Türk Futboluna Etkisi Jose Mourinho’nun Fenerbahçe’ye transferi, Türk futbolunda yeni bir dönemin kapılarını aralıyor. Portekizli teknik.

Devamını Oku

Manchester City Tarihe Geçti: Premier Lig’de Üst Üste Dördüncü Şampiyonluk

Şampiyonluk Yarışı ve City’denTarihi Başarı Manchester City, İngiltere Premier Lig tarihinde üst üste dört kez şampiyon olan ilk takım oldu..

Devamını Oku

Türkiye’de 2024 Futbol Sezonunun Unutulmaz Anları

Mehmet Demirkol’un dediği gibi, “Futbol tarihinde olmuş büyük olayların herhalde %90’ı bu sezon oldu.” Bu sezon Türkiye futbolunda yaşananlar, adeta.

Devamını Oku

2024 Süper Kupa Finali Şanlıurfa’da

2024 Süper Kupa Finali Şanlıurfa’da Süper Kupa Ne Zaman? Süper Kupa Nerede? Galatasaray ve Fenerbahçe Arasında Büyük Mücadele! Türkiye Futbol.

Devamını Oku

Futbolda Mavi Kart Nedir?

Futbolda mavi kart nedir? Futbolda mavi kart nedir? Futbol sahalarında disiplin kurallarına tarihi bir yenilik geliyor: Mavi kart uygulaması. Bu,.

Devamını Oku

Bu G.O.A.T.’a Bu Yakışırdı!

Geçtiğimiz haftalarda yayına giren Lay’s x Goats for Messi reklamı oldukça ses getirdi. Lay’s x Goats for Messi: 808 Keçi.

Devamını Oku

Premier League maçları canlı olarak Twitch’te yayınlanacak

Twitch’in üst kuruluşu Amazon, Birleşik Krallık kullanıcılarına Twitch’te bazı Premier League maçlarını canlı olarak ücretsiz biçimde yayınlayacak. Birleşik Krallık’ta yaşayan.

Devamını Oku

İtalyan futbol devi Inter, espor dünyasına giriyor

Inter’in efsane dönemlerinde yetişen bizler için güzel bir haberimiz var. İtalya’nın efsane futbol takımı Inter, espor dünyasına dahil oluyor. Futbol.

Devamını Oku