Google Gemini Sohbet Botuna Çoklu Görev Geliyor

Google Gemini Sohbet Botuna Çoklu Görev Geliyor Google’ın her geçen gün gelişmeye devam eden yapay zekâ aracı Gemini, çoklu görev.

Devamını Oku

Google’ın Gemini Mobil Uygulaması Türkiye’ye Açıldı

Google’ın Gemini Mobil Uygulaması Türkiye’ye Açıldı Google’ın yapay zeka modeli Gemini, artık Türkçe olarak mobil uygulama aracılığıyla Türkiye’deki kullanıcıların hizmetinde.

Devamını Oku

Teknoloji Devleri Yapay Zeka Çipi İçin Birleşiyor

Teknoloji Devleri Yapay Zeka Çipi İçin Birleşiyor Google, Meta ve Microsoft gibi teknoloji devleri, yapay zeka çipi geliştirmek için bir.

Devamını Oku

Google, Telefon Kamerasıyla Nesne Bulmayı Kolaylaştırıyor

Google, Telefon Kamerasıyla Nesne Bulmayı Kolaylaştırıyor Google, telefon kamerasıyla nesne bulmayı kolaylaştıran yeni güncellemeler duyurdu. Engelli bireylerin teknolojiye erişimini artırmayı.

Devamını Oku

Google Uygulamalarında Gemini Kullanımı Başlıyor

Google Uygulamalarında Gemini Kullanımı Başlıyor Google uygulamalarında Gemini kullanımı başlıyor ve bu yenilik kullanıcıların iş süreçlerini kolaylaştıracak. Google’ın dün düzenlenen.

Devamını Oku

Google ve Harvard, İnsan Beyninin İç Yapısını Detaylı Bir Şekilde Haritalandırdı

Google ve Harvard, İnsan Beyninin İç Yapısını Detaylı Bir Şekilde Haritalandırdı İnsan beyni, bilimin en karmaşık ve ilgi çekici alanlarından.

Devamını Oku

OpenAI, ChatGPT’ye Arama Motoru Ekleyerek Google’a Meydan Okuyor!

OpenAI, ChatGPT’ye Arama Motoru Ekleyerek Google’a Meydan Okuyor! OpenAI, ChatGPT’nin yeteneklerini bir adım daha ileri taşıyarak ChatGPT’ye arama motoru ekleyerek, yapay.

Devamını Oku

Google’ın Yapay Zeka Destekli İngilizce Öğrenme Platformu !

Google’ın Yeni Özelliği Google, İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek isteyen kişilere yönelik yeni bir özellik geliştirerek Duolingo’ya rakip olmayı hedefliyor. Bu.

Devamını Oku

Google Gemini ile Spotify Entegrasyonu: Müzik Keyfi Artık Daha Kolay!

Google Gemini ile Spotify Entegrasyonu: Müzik Keyfi Artık Daha Kolay! Google, Android dünyasında büyük bir heyecanla beklenen bir yeniliği duyurdu:.

Devamını Oku

Google, Chrome Enterprise Premium’u Ücretli Olarak Piyasaya Sürdü

Google, Chrome Enterprise Premium’u Ücretli Olarak Piyasaya Sürdü Google, işletmelerin gizlilik ve güvenlik endişelerine yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Las.

Devamını Oku

Google, Yapay Zeka Destekli Arama İçin Ücret Planlıyor

Google, Yapay Zeka Destekli Arama İçin Ücret Planlıyor Teknoloji devi Google, yapay zeka tarafından desteklenen yeni “premium” özellikler için ücret.

Devamını Oku

Apple ve Google Güçlerini Birleştiriyor

Apple ve Google Güçlerini Birleştiriyor Dijital çağın öncüsü teknoloji devleri Apple ve Google, güçlerini birleştirerek yapay zeka alanında dev bir.

Devamını Oku

YouTube Music’in Web Uygulaması Artık İndirme Özelliği Sunuyor!

YouTube Music’in Web Uygulaması Artık İndirme Özelliği Sunuyor! YouTube Music, müzikseverlere sunduğu olanakları genişletmeye devam ediyor. ABD merkezli teknoloji devi.

Devamını Oku

Gmail Devri Sona Mı Eriyor? | Google Neden HTML İstemiyor?

Gmail kapanacak mı? “Bir Twitter kullanıcısının paylaşımı olan ve Gmail’in 1 Ağustos 2024 tarihinde servisini sonlandıracağını iddia eden resmi görünümlü.

Devamını Oku

Gemini Pro’ya Türkçe Dil Desteği Geldi

Gemini Pro artık Türkçe biliyor Google’ın Aralık ayında tanıttığı en gelişmiş yapay zeka modeli Gemini, şimdi de Türkçe dil desteği.

Devamını Oku

Google, YouTube’dan Ne Kadar Kazandığını Açıkladı

Google, YouTube’dan ne kadar gelir elde ettiğini açıkladı YouTube’un Videolarının Büyük Çoğunluğu Görmezden Geliniyor: Derinlemesine Araştırma Işığında YouTube Eko-sistemi ABD’nin.

Devamını Oku