Google Gemini ile Spotify Entegrasyonu: Müzik Keyfi Artık Daha Kolay!

Google Gemini ile Spotify Entegrasyonu: Müzik Keyfi Artık Daha Kolay! Google, Android dünyasında büyük bir heyecanla beklenen bir yeniliği duyurdu:.

Devamını Oku

Google, Chrome Enterprise Premium’u Ücretli Olarak Piyasaya Sürdü

Google, Chrome Enterprise Premium’u Ücretli Olarak Piyasaya Sürdü Google, işletmelerin gizlilik ve güvenlik endişelerine yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Las.

Devamını Oku

Google, Yapay Zeka Destekli Arama İçin Ücret Planlıyor

Google, Yapay Zeka Destekli Arama İçin Ücret Planlıyor Teknoloji devi Google, yapay zeka tarafından desteklenen yeni “premium” özellikler için ücret.

Devamını Oku

Apple ve Google Güçlerini Birleştiriyor

Apple ve Google Güçlerini Birleştiriyor Dijital çağın öncüsü teknoloji devleri Apple ve Google, güçlerini birleştirerek yapay zeka alanında dev bir.

Devamını Oku

YouTube Music’in Web Uygulaması Artık İndirme Özelliği Sunuyor!

YouTube Music’in Web Uygulaması Artık İndirme Özelliği Sunuyor! YouTube Music, müzikseverlere sunduğu olanakları genişletmeye devam ediyor. ABD merkezli teknoloji devi.

Devamını Oku

Gmail Devri Sona Mı Eriyor? | Google Neden HTML İstemiyor?

Gmail kapanacak mı? “Bir Twitter kullanıcısının paylaşımı olan ve Gmail’in 1 Ağustos 2024 tarihinde servisini sonlandıracağını iddia eden resmi görünümlü.

Devamını Oku

Gemini Pro’ya Türkçe Dil Desteği Geldi

Gemini Pro artık Türkçe biliyor Google’ın Aralık ayında tanıttığı en gelişmiş yapay zeka modeli Gemini, şimdi de Türkçe dil desteği.

Devamını Oku

Google, YouTube’dan Ne Kadar Kazandığını Açıkladı

Google, YouTube’dan ne kadar gelir elde ettiğini açıkladı YouTube’un Videolarının Büyük Çoğunluğu Görmezden Geliniyor: Derinlemesine Araştırma Işığında YouTube Eko-sistemi ABD’nin.

Devamını Oku

What Happened in the Field of Technology in 2023?

Every year, we encounter numerous innovations in the field of technology, and we’ve become quite accustomed to this. Nevertheless, we.

Devamını Oku