Lethal Company: Uzayın Derinliklerinde Hayatta Kalma Mücadelesi

Lethal Company: Terkedilmiş Ay Yüzeylerinde Tehlikeli Atık Toplama Görevi Lethal Company: Uzayın Derinliklerinde Hayatta Kalma Mücadelesi Terkedilmiş ay yüzeylerinde atık.

Devamını Oku

Bellwright: Özgürlüğe Giden Yol

Bellwright: Halkının Kahramanı Olma Yolculuğu Bellwright, Orta Çağ dünyasında, bir isyanı zafere taşıma mücadelesini anlatan, aksiyon dolu bir hayatta kalma.

Devamını Oku

Nightingale: Gizemli Fae Diyarlarında Hayatta Kalma ve Macera

Nightingale ile Gaslamp Fantezi Dünyasında Keşif, Zanaat ve Savaş Nightingale, oyuncuları Fae diyarlarının gizemli ve tehlikeli dünyasına davet eden bir.

Devamını Oku

Subnautica: Yabancı Okyanus Dünyasının Derinliklerine İn

Subnautica ile Sürükleyici Bir Su Altı Serüvenine Dal Subnautica, oyuncuları yabancı bir okyanus gezegenine sokan, su altı keşfi ve hayatta.

Devamını Oku

Aquatico: Okyanusun Derinliklerinde Yeni Bir Şehir Kur

Aquatico ile Su Altında Şehir İnşa Et, Kaynakları Yönet ve Zorluklarla Yüzleş Aquatico, oyuncuları okyanusun derinliklerinde geçen bir şehir inşa.

Devamını Oku

Enshrouded ile Sis İçindeki Diyarda Maceraya Atıl ve Şehrini İnşa Et

Enshrouded: Kayıp Krallığın Karanlık Dünyasında Hayatta Kal Enshrouded, oyuncuları Közdiyar’ın büyülü dünyasına davet eden, voksel tabanlı bir açık dünya hayatta.

Devamını Oku

Epic Games, Korku Oyunu ‘The Evil Within’ı Ücretsiz Sunuyor!

“The Evil Within,” bilinen Japon oyun yapımcısı Shinji Mikami tarafından yönetilen ve Tango Gameworks tarafından geliştirilen bir korku hayatta kalma.

Devamını Oku

The Long Dark İncelemesi

Kanada’nın ıssız, karlarla kaplı bir yerinde küçük bir ahşap kulübede olmak kulağa huzurlu gelebilir. Tabi eğer etrafta hiç insan yoksa,.

Devamını Oku