Overwatch League karşılaşmaları Seul’de oynanacak

Video oyunu yayıncısı Blizzard, Overwatch League ile ilgili son güncellemeleri duyurdu.

Devamını Oku

Jecse Houston Outlaws’a katıldı

Eski Seoul Dynasty destek oyuncusu Seung-soo “Jecse” Lee, kadrosuna yeni oyuncular katmaya devam eden Houston Outlaws ile anlaştı.

Devamını Oku

Houston Outlaws 4 yeni oyuncu ile anlaştı

Geçtiğimiz günlerde Immortals’ın Beasley Media Group’a sattığı Houston Outlaws, toplam 4 yeni oyuncu ile anlaşma sağladı.

Devamını Oku

Houston Outlaws Beasley Media Group’a satıldı

Kuzey Amerika organizasyonu Immortals’ın sahip olduğu Overwatch League takımı Houston Outlaws Beasley Media Group’a satıldı.

Devamını Oku

Overwatch League Stage 4 ikinci hafta maçları tamamlandı

Overwatch League Stage 4, geçtiğimiz hafta oynanan ikinci hafta maçları ile devam etti. İkinci hafta kapsamında toplam 16 maç oynandı..

Devamını Oku

Shanghai Dragons, Overwatch League Stage 3 şampiyonu oldu

5 hafta süren ve her takımın 7 maç oynadığı normal sezonun ardından, ligde 8. olarak playofflara katılmaya hak kazanan Shanghai.

Devamını Oku

Overwatch League Stage 3, beşinci hafta karşılaşmaları tamamlandı

8 karşılaşmanın oynandığı beşinci hafta sonunda, Overwatch League Stage 3 Playoff’larına katılmaya hak kazanan 8 takım belli oldu. Beşinci hafta.

Devamını Oku

Overwatch League Stage 3, dördüncü hafta maçları tamamlandı

Overwatch League Stage 3, dördüncü hafta karşılaşmaları ile devam etti. Alışılmışın aksine bu hafta 15 karşılaşma oynandı. Hangzhou Spark 3-2.

Devamını Oku

Overwatch League Stage 3, üçüncü hafta maçları tamamlandı

20 takımın mücadele ettiği Overwatch League, 3. hafta karşılaşmalarıyla devam etti. 4 gün boyunca tam 16 maç oynandı.  Vancouver Titans’ın.

Devamını Oku

Shanghai Dragons, GuardiaN ile yollarını ayırdı

Overwatch League’te mücadele eden Shanghai Dragons, flex / tank oyuncusu Jo “GuardiaN” Jun-Hwan ile yollarını ayırdığını Twitter üzerinden duyurdu. Overwatch.

Devamını Oku

Immortals, OpTiC Gaming takımlarını satın aldı

Hakkında uzun süredir spekülasyonlar dolaşan olay, sonunda gerçekleşti. Immortals Gaming Club, OpTic Gaming takımlarının partner şirketi Infinite Esports and Entertaintment.

Devamını Oku

Immortals, OpTic Gaming’in satın alımı sonrası LCS’e geri dönüyor

Immortals‘ın da yer aldığı Immortals Gaming Club, OpTic Gaming‘in dahil olduğu Infinite Esports and Entertainment‘ı satın aldı. Immortals böylelikle OpTic.

Devamını Oku

Immortals, OpTic Gaming’in sahibi Infinite Esports’u satın alabilir

Immortals Gaming Club -Immortals, MIBR, Los Angeles Vailant, ve Gamers Club’ın sahibi-, OpTic Gaming ve Houston Outlaws’ı çatısı altında bulunduran.

Devamını Oku

OpTic Gaming’in sahibi olduğu Houston Outlaws, H-E-B ile anlaştı

OpTic Gaming’in Overwatch League takımı Houston Outlaws, Texas eyaletinin en büyük market zincirlerinden biri olan H-E-B ile sponsorluk konusunda anlaştı..

Devamını Oku

GameStop, OpTic Gaming’e sponsor oldu

Amerika menşeili oyun şirketi GameStop, OpTic Gaming’le sponsorluk anlaşması imzaladı.

Devamını Oku

Overwatch League’in ilk aşamasında şampiyon London Spitfire oldu

Overwatch League’in başlangıç sezonunun ilk aşamasında son gülen London Spitfire oldu. Özellikle bu aşamanın son gününde nefes kesen karşılaşmalara sahne.

Devamını Oku