En Pofuduk Gezegen Keşfedildi: TOI-3757 b’nin Sıra Dışı Özellikleri

Bilim insanları, marşmelov yoğunluğuna sahip bir gezegen keşfetti. Arabacı takımyıldızında, Dünya’dan yaklaşık 580 ışık yılı uzaklıktaki bir soğuk kırmızı cüce.

Devamını Oku

Bellwright: Özgürlüğe Giden Yol

Bellwright: Halkının Kahramanı Olma Yolculuğu Bellwright, Orta Çağ dünyasında, bir isyanı zafere taşıma mücadelesini anlatan, aksiyon dolu bir hayatta kalma.

Devamını Oku

Winter Survival: Soğuk Kışta Hayatta Kalma Mücadelesi

Winter Survival ile Soğuğun, Açlığın ve Tehlikenin Üstesinden Gelin Winter Survival, oyuncuları kışın zorlu şartlarında hayatta kalma mücadelesine davet eden.

Devamını Oku

Subnautica: Yabancı Okyanus Dünyasının Derinliklerine İn

Subnautica ile Sürükleyici Bir Su Altı Serüvenine Dal Subnautica, oyuncuları yabancı bir okyanus gezegenine sokan, su altı keşfi ve hayatta.

Devamını Oku

Don’t Starve Together: Hayatta Kalma Mücadelesinde Birlikte Olun

Don’t Starve Together ile Zorlu Bir Dünyada Savaşın Don’t Starve Together, Klei Entertainment tarafından geliştirilen ve oyuncuları zorlu bir dünyada.

Devamını Oku

Enshrouded ile Sis İçindeki Diyarda Maceraya Atıl ve Şehrini İnşa Et

Enshrouded: Kayıp Krallığın Karanlık Dünyasında Hayatta Kal Enshrouded, oyuncuları Közdiyar’ın büyülü dünyasına davet eden, voksel tabanlı bir açık dünya hayatta.

Devamını Oku

Hollow Knight: Unutulmuş Krallığın Karanlık Macerasına Adım At

Hollow Knight ile Bükülen Mağaralar ve Eski Şehirlerdeki Maceranıza Başlayın Hollow Knight, Team Cherry tarafından geliştirilen ve oyuncuları Hallownest’in karanlık.

Devamını Oku

ICARUS: Tehlikeli Bir Gezegenin Vahşi Doğasında Hayatta Kalma Mücadelesi

ICARUS ile Terraforming’in Yanlış Gittiği Dünyada Macera ve Hayatta Kalma ICARUS, RocketWerkz tarafından geliştirilen ve oyuncuları tehlikeli bir gezegenin vahşi.

Devamını Oku

My Time at Portia: Büyüleyici Bir Kasabada Yeni Bir Başlangıç

My Time at Portia ile Atölyenizi Yenileyin, Topluluğa Katılın ve Maceralara Atılın My Time at Portia: Portia’nın Büyüleyici Dünyasında Yeni.

Devamını Oku

The Witness Zeka Oyunlarına Yeni Bir Soluk

The Witness Bulmaca Oyunu: Zeka ve Keşif Dolu Bir Deneyim The Witness, bulmaca oyunları tutkunları için benzersiz bir deneyim sunan.

Devamını Oku