GPT-4 Turbo Güncellenerek ChatGPT Plus’a Entegre Edildi

GPT-4 Turbo Güncellenerek ChatGPT Plus’a Entegre Edildi OpenAI, ChatGPT’nin ücretli sürümü için kullanılan GPT-4 Turbo modelini güncelledi. Bu güncelleme, yapay.

Devamını Oku

Sora: OpenAI’nın Yapay Zeka Aracı İle Yaratılan İlk Müzik Videosu Heyecan Yaratıyor

Sora: OpenAI’nın Yapay Zeka Aracı İle Yaratılan İlk Müzik Videosu Heyecan Yaratıyor OpenAI, yapay zeka ve sanatın birleşimini kutlamak için.

Devamını Oku

OpenAI, Metinden Video Üretme Aracı Sora’yı Duyurdu

OpenAI’ın Yeni Ürünü Sora OpenAI’ın yeni ürünü Sora gündemde. OpenAI, metinden video yapabilen ve gelişmiş özelliklere sahip yeni ürünü Sora‘yı.

Devamını Oku

Yeni Tehdit: Hackerlar, Daha Etkili Siber Saldırılar İçin ChatGPT’yi Kullanıyor!

Yeni Tehdit: Hackerlar, Daha Etkili Siber Saldırılar İçin ChatGPT’yi Kullanıyor! Hackerlar, ChatGPT’yi Kullanarak Siber Saldırılarını Daha Etkili Hale Getiriyor! Microsoft.

Devamını Oku

OpenAI’ın yeni oyuncağı GPT Store

Yenilikçi GPT Store Kullanıma Sunuldu OpenAI, kullanıcıların kişiselleştirilmiş yapay zeka (AI) uygulamalarını keşfedebilecekleri ve oluşturabilecekleri bir pazar yeri olan GPT.

Devamını Oku

Volkswagen Araçlarında ChatGPT Dönemi Başlıyor

Volkswagen, Yapay Zeka Devrimine Adım Atıyor: Araçlarında ChatGPT Dönemi Başlıyor Volkswagen‘in teknoloji alanındaki yenilikçi adımları devam ediyor. Şirket, 2024 yılının.

Devamını Oku

GPT Store Gelecek Hafta Açılıyor

GPT Store bir süredir teknoloji dünyasında merakla bekleniyordu. OpenAI, ChatGPT kullanıcılarına yolladığı bir maille, GPT Store’un gelecek hafta açılacağını duyurdu..

Devamını Oku

Soğuktan Korunma Yolları | ChatGPT Cevaplıyor

“Soğuk havalarda nasıl korunabileceğimizi keşfetmek için ChatGPT‘nin yapay zekasından yararlandık ve bu makalede, kış mevsiminin getirdiği zorluklara karşı alabileceğimiz etkili.

Devamını Oku

Sam Altman OpenAI’ye CEO Olarak dönüyor!

Sam Altman OpenAI’ye Geri Dönecek: Neler Oluyor? Devrilen OpenAI kurucusu Sam Altman, yeni yönetim kurulu altında CEO olarak şirketi yönetmek.

Devamını Oku

Sam Altman, OpenAI’daki CEO’luk Görevine Geri Dönüyor

OpenAI’de Yönetim Kurulu Değişikliği San Francisco merkezli yapay zeka şirketi OpenAI, kurucu ortağı Sam Altman‘ın CEO’luk görevinden alındığını duyurduktan sadece.

Devamını Oku

GPT-4: OpenAI’nin Devrim Niteliğindeki Yeni Dil Modeli Duyuruldu!

Bu haber ChatGPT yardımıyla yazılmıştır. OpenAI, GPT-3’ün Ardından Yeni Nesil Dil Modeli GPT-4’ü Tanıttı OpenAI, en son dil modeli olan.

Devamını Oku

Web3 Teknolojisi ile Oyun Dünyasında Büyük Değişim: Oyuncular Artık Gerçek Para Kazanıyor

Bu haber ChatGPT yardımıyla yazılmıştır. Web3 teknolojisi, blockchain ve kripto para birimleriyle ilgili bir kavramdır. Bu teknolojinin en büyük avantajlarından.

Devamını Oku

OpenAI’ın Sohbet Robotu ChatGPT ile Sohbet Ettik

Son günlerde dünyanın her yerinde en çok konuşulan konulardan bir tanesi ChatGPT AI chat’iydi. OpenAI tarafından geliştirilen chat robotu GPT3.5.

Devamını Oku

Sizce bir yapay zeka Dota 2’nin dünya şampiyonlarını yenebilir mi?

Bir bilgisayar programı profesyonelleri kendi oyunlarında yenebilir mi? Cevabı açıkça, evet. OpenAI’nın ürettiği yapay zeka, Dota 2 şampiyonlarını kendi oyunlarında.

Devamını Oku

Dota 2 profesyonel oyuncuları, Yapay Zeka takımına yenildi

Çağımızın dahilerinden olarak gösterilen Elon Musk’ın yapay zeka programı, geçtiğimiz gün Dota 2 profesyonel oyuncularına karşı ezici bir galibiyet aldı.

Devamını Oku

Tamamıyla botlardan oluşan takım International 2018’de oynayacak

Dota 2’nin en büyük turnuvası olan The International 2018’de bu sene tamamıyla yapay zeka botlarından oluşan bir takım, profesyonel beş.

Devamını Oku