Seoul Dynasty, gelirlerini Corona virüsü mağdurlarına bağışlayacak

Güney Koreli Overwatch organizasyonu Seoul Dynasty, Corona virüsünden etkilenen insanlara yardımcı olmak için bağışta bulunacağını açıkladı.

Devamını Oku

Overwatch Ligi ikinci sezonunda Atlanta ve Guangzhou da yer alacak

Overwatch Ligi’nin açılış sezonunun tamamlanmasının ardından ikinci sezonda hangi yeni takımların lige katılacağına dair haberler ortaya atılmaya başlandı. ESPN’in haberine.

Devamını Oku

Overwatch Ligi Finali anlık 860.000 kişi tarafından izlendi

Geçtiğimiz hafta Brooklyn, New York’ta düzenlenen Overwatch Ligi Finali, anlık olarka 860.000’den fazla kişi tarafından izlendi. 

Devamını Oku

Overwatch League’in ilk aşamasında şampiyon London Spitfire oldu

Overwatch League’in başlangıç sezonunun ilk aşamasında son gülen London Spitfire oldu. Özellikle bu aşamanın son gününde nefes kesen karşılaşmalara sahne.

Devamını Oku

Overwatch League ilk kadın oyuncusuna kavuşuyor olabilir

İlk sezonuyla tam gaz devam eden ve şimdiden büyük bir başarı elde eden Overwatch League, ilk kadın oyuncusuna kavuşmaya çok.

Devamını Oku

Overwatch League – Atlantik Bölgesi

7 Aralık’ta ön sezonunun başlayacağı açıklanan Overwatch League’de heyecanın başlamasına yalnızca iki hafta kaldı.

Devamını Oku

Overwatch League – Pasifik Bölgesi

Günümüzün en büyük espor yatırımlarından Overwatch League’in ön sezonunun başlamasına bir aydan az bir süre kala ligle ilgili açıklanan her.

Devamını Oku

OpTic Gaming, OWL ve LCS’e adım atıyor

Kuzey Amerika organizasyonlarından OpTic Gaming, ESPN’in haberine göre Texas Rangers’ın sahiplerinden ve Summer Energy CEO’su Neil Leibman’dan ciddi bir yatırım.

Devamını Oku