Oyun 101: Stealth Nedir?

Oyun dünyasında kullanılan bazı terimleri açıklayıp oyunların mekaniklerine, hikaye anlatımlarına ve iç dünyalarına değindiğimiz serimizin altıncı konuğu Stealth olacak.

Devamını Oku

Oyun 101: Hack ‘n’ Slash Nedir?

Oyun dünyasında kullanılan bazı terimleri açıklayıp oyunların mekaniklerine, hikaye anlatımlarına ve iç dünyalarına değindiğimiz serimizin beşinci konuğu Hack ’n’ Slash olacak.

Devamını Oku

Oyun 101: Sandbox Nedir?

Oyun dünyasında kullanılan bazı terimleri açıklayıp oyunların mekaniklerine, hikaye anlatımlarına ve iç dünyalarına değindiğimiz serimizin dördüncü konuğu Sandbox olacak.

Devamını Oku

Oyun 101: Metroidvania Nedir?

Oyun dünyasında kullanılan bazı terimleri açıklayıp oyunların mekaniklerine, hikaye anlatımlarına ve iç dünyalarına değindiğimiz serimizin üçüncü konuğu Metroidvania olacak.

Devamını Oku

Oyun 101: JRPG Nedir?

Oyun dünyasında kullanılan bazı terimleri açıklayıp oyunların mekaniklerine, hikaye anlatımlarına ve iç dünyalarına değineceğimiz bu serimizin ikinci konuğu JRPG olacak..

Devamını Oku

Oyun 101: Roguelike ve Roguelite nedir?

Oyun dünyasında kullanılan bazı terimleri açıklayıp oyunların mekaniklerine, hikaye anlatımlarına ve iç dünyalarına değineceğimiz bu serimizin ilk konuğu Roguelike ve.

Devamını Oku