Anime Dünyasının En Muhteşem 5 Ejderhası (Dragon)

Ejderhalar, mitolojinin en etkileyici ve tanınabilir yaratıklarıdır. Farklı kültürlerde farklı şekillerde anlatılan ejderhalar, güçlü, gizemli ve büyüleyici varlıklardır. Anime dünyası.

Devamını Oku

Pokemon Concierge Yeni Bölümlerini Duyurdu

Pokemon Concierge geçen yılın sonlarında Netflix’te ilk kez yayınlandı ve şimdi Netflix daha fazlasını gün ışığına çıkarmaya hazır görünüyor. Kısa.

Devamını Oku

En Güçlü Anime Tanrıları hangileri ?

Birçok farklı kültür ve inanç sisteminden ilham alan tanrılarla dolu bir ortamdır. Bazı anime tanrıları, kendi dünyalarında en güçlü ve.

Devamını Oku

Pokemon Snorlax ve Cubone Anime’si ile Duygusallaşıyor: İzle

Pokemon, Cubone ve Snorlax’ın başrolde olduğu duygusal bir anime ile yılı kapatıyor, bu yüzden hayranlar kontrol etmeli! Pokemon yıl boyunca.

Devamını Oku

Pokemon: Ash Ketchum’un İngilizce Seslendirmenin Yorumları

Ash Ketchum, Pokemon anime uyarlamasının yıldızı olarak resmen ayrıldı. Eğitmen Pokemon Master seviyesine ulaşmak için çalışmaya devam ederken Pikachu’sunu bilinmeyen.

Devamını Oku

5mid Özel: Bülten | 20 Mart – 26 Mart 2023

5mid özel olarak hafta boyunca konuşulan olayları zamanı olmayan ve sektörü takip edemeyenler için derlediğimiz Bülten’e hoş geldiniz! Bülten serimiz,.

Devamını Oku

Sword and Shield genişleme paketiyle geri dönecek olan tüm efsanevi Pokemonlar!

Pokemon Eğitmenleri’ne 9 Ocak’ta sürpriz bir şekilde resmi Pokemon Sword and Shield DLC’si olan “Pokemon Direct” duyuruldu. Yeni içerikle birlikte.

Devamını Oku