Anime - Manga

Pokemon Concierge Yeni Bölümlerini Duyurdu

Pokemon Concierge geçen yılın sonlarında Netflix’te ilk kez yayınlandı ve şimdi Netflix daha fazlasını gün ışığına çıkarmaya hazır görünüyor. Kısa bir süre önce, yayın servisi Pokemon Concierge’in daha fazla bölümünün yolda olduğunu duyurdu. Eğer tatlı hayat hikayelerini seviyorsanız, bu stop motion şov tam size göre.

Duyuru bugün The Pokemon Company tarafından tatlı bir illüstrasyonla paylaşıldı. İllüstrasyon, stop motion gösterisinin hazırlanmasına yardımcı olan Haru ve Psyduck’a odaklanıyor. Haru, Psyduck’ın saçına kadar doğru olan bir stop-motion prop yaparak ciddi bir çaba sarf ediyor. Elbette, bu yeni Pokemon Concierge bölümlerinin tokat gibi olacağına bahse girebilirsiniz.

Pokemon Concierge’e aşina değilseniz, Netflix’teki ilk dört bölümünü her zaman yakalayabilirsiniz. Hayattan kesitler sunan mini dizi, Aralık 2023’te her yerde güzel eleştirilerle başladı. Tabii ki, dizi ilk olarak Şubat 2023’te Pokemon Günü’nün bir parçası olarak duyuruldu, bu yüzden bu yeni açıklanan sipariş takip ediyor. Ne de olsa bu yılki Pokemon Günü’ne 10 günden az bir süre kaldı. Pokemon Concierge hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Pokemon Resort’ta yeni bir konsiyerj olan Haru, Pokemon misafirlerine isteyebilecekleri en eğlenceli ve huzurlu tatili sunmayı amaçlamaktadır. Ancak bunu yapabilmesi için önce kendisinin nasıl rahatlayacağını öğrenmesi gerekiyor!”

Büyük yıldönümü nedeniyle şu anda tüm gözler Pokemon’un üzerinde. Ne de olsa seri 25. yılını kutluyor ve Pokemon Günü’nün karşılaması gereken büyük beklentiler var. Sadece serinin bir sonraki ana oyununun yakında piyasaya sürülmesi beklenmiyor, aynı zamanda Pokemon’un üzerinde çalıştığı başka projeler de var. Spin-off oyunlardan film uyarlamalarına ve ticaret kartlarına kadar Pokemon her yerde. Bu yüzden IP’yi takip etmek istiyorsanız, Pokemon Day 2024 27 Şubat’ta planlanıyor.

Bu son anime siparişi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumların yanı sıra Twitter ve Instagram’da ne düşündüğünüzü bize bildirin. Ayrıca görüşlerinizi paylaşmak için bana @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

Kagurabachi John Wick Hit Manga’ya Nasıl İlham Verdi?

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir