Star Wars, Disney Tarafından Kendi ‘What If’ Serisine Sahip Olabilir

Bu “What If…?” serisi, Marvel Sinematik Evreni’nde “Ne olurdu eğer…?” sorusuna yaratıcı yanıtlar sunar ve yer alan olayların alternatif versiyonlarını.

Devamını Oku

Star Wars | Az Bilinen Detaylar ve Karakterler

Uzak, çok uzak bir galakside başlayan ve yıllar boyunca milyonlarca hayranın kalbini fetheden efsanevi bir serüven: Star Wars, sinema tarihinin.

Devamını Oku

Anakin Skywalker’ın Karanlık Tarafa Geçişi: Haksızlıklar, İhanet ve Dramatik Sonuçlar

Bu trajik hikaye, Star Wars evreninin derinliklerine bir bakış sunarak, Anakin Skywalker’ın karanlık tarafa geçişinin ardındaki insanlık hikayesini anlamamıza olanak.

Devamını Oku

Mark Hamill NASCAR ve Columbia ile İş Birliği Yaparak Star Wars Temalı Yeni Arabasını Tanıttı

Mark Hamill için NASCAR sezonunun son yarışı Phoenix, Arizona’da olabilir, ancak sahadaki bir araç çok çok uzak bir galaksiden gelmiş.

Devamını Oku

Karanlık Yükseliyor | Anakin VALORANT Evreninde

Karanlık Yükseliyor | Anakin VALORANT Evreninde “Bu yazı Chat GPT yardımı ile hazırlanmıştır!” Anakin Skywalker’ın VALORANT Evrenine Epik Yolculuğu “Kozmik.

Devamını Oku

Fortnite Dead Space Kostüm Paketi Getirdi

Bir battle royale oyunu olan Fortnite, geçtiğimiz yıllarda hızla büyüyen bir popülerlik kazandı ve çeşitli IP’lerin yer aldığı benzersiz bir.

Devamını Oku

Ünlü oyun yazarı Chris Avellone taciz suçlamaları ile karşı karşıya

Oyun dünyasının önde gelen video oyun yazarlarından Chris Avellone, birden çok kişi tarafından cinsel taciz ile suçlanıyor.

Devamını Oku

Fortnite, Stormtrooper kostümünü oyuna ekledi

Çıkış yaptığı günden itibaren oyun dünyasını alt üst eden, rekor üstüne rekor kıran Fortnite, oyuncularına yeni içerikler sunmaya devam ediyor..

Devamını Oku

Star Wars Battlefront betası ile rekor kırdı

Geçtiğimiz E3 Oyun Fuarı’nda duyurulan Star Wars Battlefront, özellikle de serinin çıkacak olan yeni filminden dolayı inanılmaz bir ilgi görüyor

Devamını Oku

Star Wars Battlefront’un betası tüm oyunculara açıldı

Star Wars Battlefront yapımcısı Electronic Arts oyunun beta sürümü hakkında açıklamalar yaptı ve gelen soruları cevapladı.

Devamını Oku

Star Wars: Battlefront’a dair ilk bilgiler

Efsanevi serinin hayranlarına çok sevindirici bir haberimiz var. Milyonlarca seveni bulunan Star Wars bu sefer gerçekten etkileyici ve geniş kapsamlı.

Devamını Oku