5mid Bülten

Mark Hamill NASCAR ve Columbia ile İş Birliği Yaparak Star Wars Temalı Yeni Arabasını Tanıttı

Mark Hamill için NASCAR sezonunun son yarışı Phoenix, Arizona’da olabilir, ancak sahadaki bir araç çok çok uzak bir galaksiden gelmiş gibi görünecek. Columbia Sportswear, 23XI Racing’in 23 numaralı aracının sürücüsü Bubba Wallace’ın son üç sezondur ana sponsorlarından biri olarak hizmet veriyor. Şirketin Star Wars’tan esinlenen en yeni giyim serisinin lansmanı öncesinde Columbia ve 23XI, Wallace’ın son yarış için galaktik boya şemasını yayınladı ve Star Wars efsanesi Mark Hamill’den küçük bir yardım aldılar.

Salı günü Columbia, Wallace’ın Star Wars’tan bir X-Wing’i model alan yeni boya şemasını ortaya koyan bir video yayınladı. Videoda Wallace’ın bir kapıyı çaldığı ve kendisini karşılayan Hamill’in ona yeni aracının anahtarlarını fırlattığı görülüyor. Hamill ayrıca Bubba’ya Luke Skywalker ve diğer X-Wing pilotlarının taktığı kaska benzeyen yeni bir kask veriyor. Wallace’ın ateş giysisinin de bir X-Wing pilotunun turuncu ve beyaz tulumuna benzediği görülüyor.

Tabii ki, Hamill Wallace’a “Güç her zaman seninle olacak” demeden video tamamlanmış sayılmazdı, sürücü vizörünü indirip yola çıkmadan önce. Videonun tamamına yukarıdan göz atabilirsiniz!

NASCAR’da ilk kez bir Star Wars arabası görmüyoruz, zira Star Wars’un ilk filmlerinin birçoğu ilk gösterime girdiklerinde Pepsi ile yapılan ortaklığın bir parçası olarak arabalara yerleştirilmişti. Ancak ilk kez bir otomobilin boya şeması filmlerdeki gemilerden birini model alacak şekilde tasarlandı.

Mark Hamill’in Son Rolü

Hamill en çok Star Wars‘ta canlandırdığı Luke Skywalker rolüyle tanınsa da, yakın zamanda Mike Flanagan’ın Edgar Allan Poe dizisi The Fall of the House of Usher’daki sahne çalan rolüyle Netflix’te ses getirdi. Aktör, Poe’nun tek romanındaki baş karaktere dayanan Usher ailesi için bir avukat ve iş bitirici olan Arthur Pym rolünü üstlendi. Netflix’ten Tudum’a konuşan Hamill, dizi için neden bu kadar farklı bir rol üstlendiğini açıkladı.

Tudum’a konuşan Hamill, “Bu rol için beni düşünmeleri ilgimi çekti” dedi. “Neden beni düşünsünler ki? Bu alışılmışın dışında bir düşünce ve ben de ilginç, beklenmedik ve daha önce yapmadığım şeyleri yapmayı seviyorum.”

“The Haunting of Hill House’un, The Haunting of Bly Manor’un utanmaz bir hayranıyım ve bu film için bana başvurduklarında Midnight Mass’i de izlemiştim, ki bu harika bir çıkıştı” diye devam etti. “İlk ikisi hayaletler dünyasında geçmeleri bakımından birbirleriyle bağlantılıydı. Ama Geceyarısı Ayini ile tam bir korku filmi yaptı ve ben üçünü de çok sevdim. Bu yüzden ilk başta ‘Bunu izlemek isterim’ diye düşündüm.”

 

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir