Apple, Yeni iPad Modelleri ve Apple Pencil Pro’yu Tanıttı: Özellikler ve Fiyatlar

Yenilikçi Tasarım ve İşlevsellikle Dolu Yeni Nesil Apple Apple’ın son etkinliği “Let Loose”, şirketin teknoloji dünyasındaki yenilikçi yaklaşımını bir kez.

Devamını Oku

5G ‘den 6G’ye Geçiş Başlıyor!

Japonya, 6G Teknolojisine Geçiş Yolunda İlerliyor Japonya, teknoloji alanında dünya liderleri arasında yer almayı sürdürüyor. Ülke şimdi de 5G teknolojisinden.

Devamını Oku

Aquatico: Okyanusun Derinliklerinde Yeni Bir Şehir Kur

Aquatico ile Su Altında Şehir İnşa Et, Kaynakları Yönet ve Zorluklarla Yüzleş Aquatico, oyuncuları okyanusun derinliklerinde geçen bir şehir inşa.

Devamını Oku

Renault Duster Artık Türkiye’de !

Yeni Renault Duster Piyasaya Sürüldü Yeni Renault Duster 25 Haziran 2024 tarihinde lansman ile birlikte dünyada ilk kez tanıtıldı. Lansman’ın.

Devamını Oku

Yapay Zeka ve Günümüz Dünyasındaki Yeri!

Endüstri 5.0 ile hayatımıza entegre olmaya başlayan yapay zeka günden güne gelişmeye devam etmekte. Hatta şu an bile insanlar farkında.

Devamını Oku

Sora: OpenAI’nın Yapay Zeka Aracı İle Yaratılan İlk Müzik Videosu Heyecan Yaratıyor

Sora: OpenAI’nın Yapay Zeka Aracı İle Yaratılan İlk Müzik Videosu Heyecan Yaratıyor OpenAI, yapay zeka ve sanatın birleşimini kutlamak için.

Devamını Oku

Güneş Patlaması: Elektronik Araçlarda Problemler Çıkabilir

Güneş Patlaması: Elektronik Araçlarda Problemler Çıkabilir Güneş patlaması, son zamanlarda uzayda yaşanan en dikkat çekici olaylardan biri olarak öne çıkıyor..

Devamını Oku

LinkedIn, Mobil Oyun Arenasına Adım Atıyor

LinkedIn, Mobil Oyun Arenasına Adım Atıyor İş dünyasının vazgeçilmez sosyal ağı LinkedIn, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek adına mobil oyun sektörüne adım.

Devamını Oku

Apple ve Google Güçlerini Birleştiriyor

Apple ve Google Güçlerini Birleştiriyor Dijital çağın öncüsü teknoloji devleri Apple ve Google, güçlerini birleştirerek yapay zeka alanında dev bir.

Devamını Oku

Dünyanın İlk Yapay Zeka Yazılım Mühendisi: Devin

Dünyanın İlk Yapay Zeka Yazılım Mühendisi: Devin Teknoloji dünyası, Cognition AI’nin duyurusuyla sarsıldı: Tarihin ilk yapay zeka yazılım mühendisi Devin.

Devamını Oku

Cepten İlk “Alo” Üzerinden 30 Yıl Geçti: Türkiye’nin Telekomünikasyon Yolculuğu

Cepten İlk “Alo” Üzerinden 30 Yıl Geçti: Türkiye’nin Telekomünikasyon Yolculuğu Türkiye’nin telekomünikasyon sektörü, 23 Şubat 1994 tarihinde dönemin Başbakanı Tansu.

Devamını Oku

CES 2024’te Tanıtılan En Dikkat Çeken Teknolojiler

CES (Consumer Electronics Show), her yıl Ocak ayında Las Vegas, Nevada’da Consumer Electronics Association tarafından düzenlenen ve tüketici elektroniğinin geleceğinin.

Devamını Oku

2023 Yılında Teknoloji Alanında Neler Yaşandı?

Her yıl teknoloji alanında pek çok yenilikle karşılaşıyoruz ve bu duruma artık oldukça alışığız. Buna rağmen 2023 yılında teknoloji dünyası.

Devamını Oku

ChatGPT 4 İşlevsellik Sorunlarıyla Gündemde: Kullanıcılar Tepkili

ChatGPT 4 Performansında Yaşanan Aksaklıklar Kullanıcıların Tepkisini Çekiyor Yapay zeka alanında öncü olarak kabul edilen ChatGPT 4, son zamanlarda performansındaki.

Devamını Oku

Apple | Iphone 15 – Ürün Odaklı Değil Pazar Odaklı Yaklaşım 

Apple | Ürün Odaklı Değil Pazar Odaklı Yaklaşım    Klasik bir laf vardır. Dünyayı 3 elma değiştirdi. Bir tanesi Hz..

Devamını Oku

Bir Sonraki Aşama: VR Gözlükler

Bir Sonraki Aşama: VR Gözlükler Yazımızın teması aslında başlıkta gördüğünüz soruya cevap bulmanın amacı ile yazıldı. Oyun sektörünün bir sonraki.

Devamını Oku